Jonathan Kent Adams menas - būdas atrasti save (foto)

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Jonathan Kent Adams menas - būdas atrasti save (foto)

Pen, 10/14/2022 - 12:27
Kategorija:
0 komentarų

Jonathan Kent Adams piešinius ir paveikslus pasitelkia tyrinėjant seksualumą, dvasingumą ir jų vietą mene. Misisipėje gyvenančio menininko darbai skatina apmąstymus tikrojo savęs atradimo procesą. Daug dėmesio čia skiriama tradicijų analizei, kurios sudaro barjerus žmogui būti savimi.

„Aš kuriu savo meną kaip būdą apmąstyti tai, ką man reiškia čia būti žmogumi“, – sako menininkas. - „Aš (..) dekonstruoju dvasinius mitus ir tradicijas, kurie yra mano gyvenimo dalis, ypač šiuo metu, kai esame tokie atskirti vienas nuo kito. Mane domina erdvė, kurioje gimsta galimybė ryšiams užmegzti“.

Menininkas teigia, kad būtent ryšiai tarp žmonių yra jam labai svarbūs. Jis pabrėžia, kad nepaisant technologinės pažangos - iš tiesų žmonės tolsta vienas nuo kito.

„Sukūrėme institucijas ir naujas technologijas, kurios turėtų sukurti socialinius ryšius, tačiau karts nuo karto šios struktūros išryškėja kaip sielą blaškančios. Jos mus skaldo ir dažnai sujungia tik blogąsias mūsų puses. Neturiu atsakymų ar sprendimų, bet mano menas yra erdvė, kurioje bandau tyrinėti, ką tai reiškia man“.

Jonathan darbus galite rasti Instagram bei šioje svetainėje.

 

Menas

Menas

Menas

Menas

Menas

Menas

 

Menas

Menas

Menas

Menas

 

Menas

Menas

 

Menas

Žymos