Tėtis supyko ant sūnaus dėl tatuiruotės. Viskas pasikeitė ją pamačius (foto)

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Tėtis supyko ant sūnaus dėl tatuiruotės. Viskas pasikeitė ją pamačius (foto)

Pir, 10/03/2022 - 19:30
Kategorija:
0 komentarų

Gėjus tėvas iš pradžių neigiamai sureagavo į savo vaiko sprendimą pasidaryti tatuiruotę, tačiau viskas pasikeitė kai jis išvydo ką jo sūnus išsitatuiravo ant savo kūno.

2005 m. Richardas įsivaikino penkiametį berniuką Džonataną, rašo Queerty. Pastaruosius metus Džonatanas tarnauja kariniame jūrų laivyne ir prieš kelias savaites nusiuntė savo tėčiui trumpąja žinutę apie planus pasidaryti tatuiruotę.

„Nedrįsk“, – toks buvo tėvo trumpas atsakymas.

„Kai tavo vaikas visam laikui pakeis savo kūno išvaizdą, tavo galvoje ima suktis įvairiausios mintys“, – paaiškino Richardas vardydamas krūvą klausimų, kurie jį užplūdo. - „Kaip jis atrodys, kai jis bus vyresnis? Ką jis pasirinks? Ar jis nesigailės? Kaip jis pasirinko tatuiruočių meistrą? Ar jis daro tai tik dėl bendraamžių spaudimo?“.

Praėjo kelios savaitės ir Ričardas manė, kad jo sūnus apsigalvojo. Tačiau vėliau jis vėl gavo žinutę, kad tatuiruotės rašalas jau išdžiūvo. Praėjus vos kelioms sekundėms sūnus atsiuntė ir tatuiruotės fotografiją. Ant vaikino šono buvo parašyta jo įvaikinimo data.

„Buvau labai nustebintas“, - sakė Richardas. - „Mano baimė, kad jis pasidarys ką nors juokingo, ko jis gailėsis, išsisklaidė ir aš negalėjau juo nesididžiuoti. Kokia nuostabi tatuiruotė!“.

Džonatanas internete paskelbė nuotrauką rašydamas: „Taigi aš pasidariau pirmąją tatuiruotę!! Ši data yra diena, kai pasikeitė mano gyvenimas. Tai diena, kai mano tėvai mane priėmė. Nuostabiausia diena mano gyvenime žinant, kad visą likusį gyvenimą pagaliau turėsiu mylinčią šeimą, kuri mane myli!“.

Foto