Atsakas į homofobiją – vienalyčių porų vieši bučiniai

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Atsakas į homofobiją – vienalyčių porų vieši bučiniai

Pir, 01/03/2022 - 08:53
Kategorija:
0 komentarų

Dešimtys vienalyčių porų nusprendė imtis veiksmų ir pasidalinti savo aistringais bučiniais Meksikos pramogų parke „Six Flags Mexico“, rašo Pinknews. Šią akciją inspiravo socialiniame tinkle išplatinta informacija apie parko darbuotojų homofobiškus komentarus.

Trečiadienį (gruodžio 29 d.) pramogų parke pora sulaukė priekaištų už bučiavimąsi. Twitter paskyroje poros draugas rašė: „Argumentas buvo toks, kad parkas yra „šeimos aplinka“ ir kad gėjų bučiniai yra ataka prieš tai“.
Vyras socialiniame tinkle pasidalino įrašu, kuriame kaip teigiama, matomas pramogų parko direktorius. Anot jo, meilės demonstravimas parke yra draudžiamas ir tai numatyta parko nuostatose. Direktorius pagrasino, kad išves porą iš parko dėl „šeimos“ taisyklių nesilaikymą.

Ketvirtadienį (gruodžio 30 d.) prie parko susirinko minios protestuotojų, kurie mojavo „Pride“ vėliavomis ir dalijosi bučiniais.

Po protesto, pramogų parkas pranešė atsisakantis draudimo parko teritorijoje rodyti jausmus, taip pat paskelbė, kad minėtas incidentas buvo „nesusipratimas“.

Daugiau OinkNews.