D. Trumpas užsimena, kad kandidatuos į prezidentus. Žada kovoti prieš LGBTQ+

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

D. Trumpas užsimena, kad kandidatuos į prezidentus. Žada kovoti prieš LGBTQ+

Št, 07/30/2022 - 10:00
Kategorija:
0 komentarų

Donaldas Trumpas prieš kelias dienas sakydamas kalbą per metinį dešiniųjų respublikonų ne pelno siekiančio instituto „America First Policy Institute“ renginį užsiminė, kad ketina varžytis dėl prezidento posto 2024 m. Taip pat aiškiai įvardino, kokia gali būti viena iš jo rinkiminės kampanijos temų. Jis pavadino LGBTQ+ teisių gynimą „socialiniu nuosmukiu“.

„Federalinė, valstijos ir vietos valdžia turėtų primygtinai vykdyti galiojančius įstatymus, kad sustabdytų iškrypėlišką nepilnamečių vaikų seksualizaciją“, - sakė jis. - „Visuomenė, kuri atsisako apsaugoti savo vaikus, yra visuomenė, kuri greitai nebegalės apsaugoti nieko“.

„Tai yra kultūrinio ir socialinio nuosmukio požymis, prieš kurį turėtume labai atkakliai ir labai greitai kovoti, neturime laiko laukti metų, kad tai padarytume“, - kalbėdamas apie įtraukų LGBTQ+ švietimą bei trans vaikų sveikatos apsaugą sakė D. Trumpas.

Jis taip pat užsiminė, kad gali kandidatuoti į prezidentus 2024 m., rašo PinkNews.

„Kandidatavau pirmą kartą ir laimėjau. Tada kandidatavau antrą kartą ir man sekėsi daug geriau. Gavome milijonus ir milijonus daugiau balsų“, - sakė jis. – „Galbūt turėsime tai padaryti dar kartą“.