Menininkas Alex Ojeda paverčia animacinius personažus gėjais (foto)

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Menininkas Alex Ojeda paverčia animacinius personažus gėjais (foto)

Pen, 07/29/2022 - 09:00
Kategorija:
0 komentarų

Menininkas ir iliustratorius Alex Ojeda žavi milijonus savo kūriniais, rašo Out. Jis paverčia visuomenės mėgstamiausius animacinius personažus LGBBTQ+ bendruomenės nariais.

Meksikos menininkas savo kūrybai pasitelkia pačius žinomiausius personažus iš mėgstamiausių animacinių laidų ir filmų, pvz., Disnėjaus princus, Scooby Doo draugus, populiarius komiksų personažus, tokius kaip X-Men ir kt. Perpiešti personažai neslepia savo seksualumo.

Menininko teigimu, piešti jis pradėjo dar darželyje. Paklaustas, kodėl žinomus personažus jis paverčia gėjais, menininkas sako – kad tai vyksta natūraliai.

„Nuo vaikystės, kai pamačiau Disnėjaus filmus ar klasikinį animacinį filmuką su vyriškais personažais, mano vaizduotė matė juos kitaip. Tarp tų personažų įsivaizdavau jausmų kupinas situacijas, su kostiumais ar dar geriau – be jokių drabužių! Įsivaizdavau, kad princesėms nuėjus miegoti, princai susirinkdavo žaisti vienas su kitu privačiuose vakarėliuose gėjų aplinkoje, kur nustojo būti gerais vaikinais ir tapo neklaužadomis. Kas nenorėtų su jais žaisti?“, - sako menininkas.

Alex Ojeda sako, kad šias fantazijas jis įkūnijo popieriaus lapuose, kurie iš pradžių buvo skirti tik jam.

„Visada maniau, kad negaliu būti vienintelis, turintis tokių fantazijų. Man labai patiko visa tai piešti sau, kol vieną dieną mano partneris paskatino susikurti socialinių tinklų paskyras ir pasidalinti visa savo sukurta medžiaga. Kokia buvo mano nuostaba, kai supratau, kiek daug žmonių patiko mano iliustracijos ir jie mane pradėjo sekti“, - patirtimi dalijasi vyras.

Pasak jo, jo menas sulaukė daug teigiamų reakcijų, kurios skatina Alex kurti toliau.

„Komentarai ir žinutės, kurias man siunčia mano sekėjai, yra iš žmonių, kurie dalijasi savo laime patirdami mano meną sakydami, kad jie visada kažką panašaus įsivaizdavo, bet nemanė, jog vieną dieną galės tai pamatyti įkūnytą mene. Beveik visi nuo vaikystės fantazuojame apie savo mėgstamus personažus, o šių fantazijų įgyvendinimas skatina mane ir toliau kasdien kurti naujus dalykus savo bendruomenei“, - interviu Out sako Alex.

Sužinoti daugiau apie menininką ir jo darbus galima ir Instagram jo paskyroje - @gayartbyalex!

Alex Ojeda

Alex Ojeda

Alex Ojeda

Alex Ojeda

Alex Ojeda

Alex Ojeda