Swedbank atstovė: kiekvienas darbuotojas turi jaustis saugus ir gerbiamas

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Swedbank atstovė: kiekvienas darbuotojas turi jaustis saugus ir gerbiamas

Tre, 07/20/2022 - 15:30
Kategorija:
0 komentarų

„Swedbank“ Karjeros centro vadovė ir Lietuvos Įvairovės chartijos valdybos narė Simona Lėverienė banko paskelbtame interviu teigia, kad jų organizacijos „pagrindinis siekis ir tikslas yra, kad kiekvienas dirbantis organizacijoje, jaustųsi saugus ir gerbiamas būdamas savimi”.

Pasak banko atstovės, jų organizacija yra numačiusi sritis, kuriose siekia didžiausios pažangos. Viena iš temų – įvairovės skatinimas ir įtrauktis, lyčių lygybė.

„Esame išsikėlę pagrindinius įmonės tikslus lygių galimybių srityje, tokius kaip lyčių balanso vadovų tarpe išlaikymas, darbo užmokesčio atotrūkio tarp lyčių mažinimas, nediskriminavimo principų laikymosi užtikrinimas, darbuotojų įvairovės skatinimas, įvairovės ir įtraukties projektų įgyvendinimas, apimantys tiek lyčių lygybės, amžiaus, seksualinės orientacijos, negalios ir kitas sritis“, - teigia Simona.

Jos teigimu, įvairovės skatinimas pačios organizacijos viduje leidžia sukurti visapusišką visuomenės medelio atspindį ir kartu geriau suprasti klientų poreikius.

Banko atstovai dalyvavo "Baltic pride", rėmė „Visos šeimos svarbios“ iniciatyvą, kurią organizavo Mamos už LGBTQ+ vaikus organizacija, yra didžiausio Baltijos šalyse žmogaus teisių dokumentinio kino festivalio „Nepatogus Kinas“ rėmėjai.