Freddie Mercury ir Lance Bass nebėra pora

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Freddie Mercury ir Lance Bass nebėra pora

Pen, 07/01/2022 - 19:30
Kategorija:
0 komentarų

Neseniai Denverio zoologijos sodo gerbėjai liko nuliūdę ir šokiruoti, kai sužinojo, kad garsioji zoologijos sodo tos pačios lyties flamingų pora Freddie Mercury ir Lance Bassas nutraukė savo ilgus metus trukusius santykius, praneša PinkNews. Teigiama, kad išsiskyrimas buvo draugiškas, o du paukščių patinai vis dar bendrauja tarpusavyje.

„Flamingai iš prigimties yra itin socialūs ir sudaro partnerystes. Tai apima ne tik patinų ir patelių poras, bet ir tvirtus ryšius tarp tos pačios lyties porų“, – savo įraše rašė Denverio zoologijos sodas. - „Nors mūsų garsioji tos pačios lyties pora Čilės flamingas Lance Bassas ir amerikiečių flamingas Fredis Mercury nebėra pora, jie kelerius metus buvo poroje ir atliko surogatinių tėvų funkciją, jei kita pora negalėjo užauginti savo jauniklio“.

Žinia, kad tos pačios lyties poros išsiskyrimą sukėlė milžiniškas diskusijas socialiniuose tinkluose.„Jie išsiskyrė?!? Kodėl? Kaip tai veikia?!?“ – paklausė vienas sutrikęs komentatorius. - „Aš turiu tiek daug klausimų!“. „Mums visiems reikia atsakymų... kodėl jie nebėra kartu???“, - rašė kitas.

Kitą dieną Denverio zoologijos sodas Facebook parašė komentarą, norėdamas nuraminti flamingų gerbėjus.

„Būkite tikri, kad ir Fredis, ir Lansas yra geros sveikatos, nebuvo atskirti ir išsiskyrė draugiškai“, – paaiškino Denverio zoologijos sodas. - „Gyvenimas toje pačioje poroje visą gyvenimą nebūtinai tinka visiems paukščiams, o mūsų laikytojai pastebėjo, kad kai kurie paukščiai, palaikantys ilgalaikius santykius, kartais nusprendžia judėti toliau ir susiporuoti su kitais paukščiais“.

Zoologijos sodas teigė, kad Fredis neliko vienas ir jau susidraugavo su 14 metų amerikiečių flaminge vardu Lommi. O štai Lencas liko vinišas.

„Kalbant apie Lancą, mūsų darbuotojai šiuo metu nepastebėjo užmezgusio naujo konkretaus ryšio su niekuo kitu“, – rašoma pateikiamoje informacijoje.

Zoologijos sodas paaiškino, kad „flamingai yra neįtikėtinai socialūs gyvūnai, užmezgantys unikalius ir sudėtingus ryšius“. Kai kurie paukščiai sudaro mišrias poras. Kiti gyvena tos pačios lyties porose. Kai kurie paukščiai poruojasi poromis visą gyvenimą, kai kurie per savo gyvenimą turės kelis partnerius, o kiti iš viso neturi poros.