nuogybė

Išjungtas Airiją ir JAV sujungęs video portalas. Žmonės gatvėje rodė nuogybes

Dar visiškai neseniai džiaugtasi instaliacija, kuri sujungė Dubliną ir Niujorką. Ji leido realiu laiku priešais jį esantiems žmonėms bendrauti tarpusavyje. Pasirodo, kai kurie žmonės nusprendė tuo pasinaudoti ir dėl jų netinkamo elgesio portalas išjungtas.

„Apsauga nuo nuogybių“ turėtų netrukus atsirasti socialiniuose tinkluose

Socialinius tinklus „Facebook“ ir „Instagram“ valdanti įmonė „Meta“ paskelbė, kad netrukus imsis veiksmų siekiant apriboti dalinimąsi nuogybėmis. Visiems neturintiems 18 metų asmenims tokie vaizdai bus sulieti, o suaugusieji galės pasirinkti ar nori juos matyti ar ne.

Jogos nuogiems studijos įkūrėjai: baimė greitai išsiskaido, kai pradedi daryti pratimus (foto)

Jeff Vilensky kurį laiką pats ieškojo sveikatingumo ir jogos studijų. Vis dėlto po apsilankymo skirtingose vietose jis sau užduodavo tą patį klausimą: „Kur, po velnių, yra vyrai? Mat šiose vietose didžioji dauguma lankytojų buvo moterys. Tai paskatino Jeff įkurti erdvę, kurioje puikiai jaustųsi būtent vyrai - čia joga jie užsiima nuogi.

Rusijos reperis, dalyvavęs „beveik nuogi“ vakarėlyje, nuteistas 15 dienų kalėjimo

Reperis, kuris įžymybių vakarėlyje buvo apsirengęs tik su kojinėmis, buvo įkalintas 15 dienų. Vakarėlis Maskvos naktiniame klube surengtas tuo metu, kai Rusija toliau puola Ukrainą, o Kremlius dedasi „tradicinių“ vertybių rėmėju, kuriose nėra vietos nuogybėms, LGBTQ+ žmonėms ir linksmybėms.

Gėjų pornografijos svetainėje paskelbta nuogo JAV prezidento brolio nuotrauka (foto)

„Ką tik pamačiau necenzūruotą Franko Bideno nuotrauką ir jei kiekvienas amerikietis tai pamatytų, joks respublikonas daugiau niekada nelaimėtų rinkimų“, - rašo vienas socialinio tinklo X vartotojas, reaguodamas į JAV prezidento jaunesniojo brolio paskelbtą nuotrauką. Joje jis visiškai nuogas.

„Hario Poterio“ žvaigždė pozavo nuoga britų „Vogue“ viršeliui: Niekada nejaučiau gėdos būdama homoseksuali

Pasididžiavimo mėnesiui išleistas „Vogue“ žurnalas nustebino nuotraukomis. Ant jo viršelio - homoseksuali 82 metų aktorė Miriam Margolyes, kuri puikiai žinoma dėl savo vaidmens „Hario Poterio“ filmuose.