Anderson Cooper mama siūlė sūnui išnešioti jo kūdikį

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Anderson Cooper mama siūlė sūnui išnešioti jo kūdikį

Pen, 09/29/2023 - 13:59
Kategorija:
0 komentarų

„Aš pasakiau: „Mama, aš tave myliu, bet net tau tai būtų... beprotybė“, - apie reakciją į savo mamos pasiūlymą pasakojo Anderson Cooper, kuris šiuo metu augina du vaikus. Taip ji norėjo užtikrinti savo sūnaus gėjaus laimę.

„Mano mama labai norėjo, kad turėčiau vaiką, vieną kartą ji man paskambino ir pasakė: „Brangusis, man tikrai reikia su tavimi pasikalbėti“, - sakė Anderson Cooper SiriusXM laidoje.

Susitikus vyras buvo priblokštas mamos inicijuota pokalbio tema. „Ji sakė: „Na, nutiko nuostabiausias dalykas. Neseniai nuėjau pas ginekologą“, – prisiminė Anderson ir pažymėjo, kad jo mamai tuo metu buvo 85 metai. Nepaisant garbaus amžiaus iš gydytojo ji išgirdo atsakymą, kad dar gali pagimdyti vaiką.

„Ji pasakė: „Argi tai nenuostabu?“, - tęsė vyras. - „Aš pasakiau: „Taip, mama, manau, kad tai nuostabu, kad ginekologas tau pasakė, kad būdama 85 metų tu vis tiek gali pagimdyti vaiką“.

Tuo metu vyrui sukosi tik viena mintis - kaip pakeisti mamos nuomonę ir pasiekti, kad ji nebevystytų minties kaip tapti jo vaiko surogatine motina.

„Ji sakė: „Žinai, šiais laikais kiaušinėlį galite gauti bet kur“, - sakė Anderson Cooper. „Ji sakė: „Na, aš pagalvojau, tu gauk kiaušialąstę ir apvaisink ją savo sperma, o aš išnešiosiu tavo vaiką“.

„Aš pasakiau: „Mama, aš tave myliu, bet net tau tai būtų... beprotybė“, - pasakojo vyras.

Nors pati mintis gali atrodyti beprotiška, 2019 metų kovą 61 metų moteris iš Nebraskos sėkmingai pagimdė vaiką savo gėjui sūnui ir jo vyrui. Kitą rugsėjį 45 metų brazilė savo sūnui gėjui taip pat išnešiojo dvynukus.

Anderson Cooper yra dviejų vaikų tėvas. 2020 m. balandžio mėn. surogatinė motina pagimdė jo pirmąjį sūnų, 2022 metų vasarį gimė antrasis. Vaikus vyras augina kartu su buvusiu partneriu Benjaminu Maisani.

 

Anderson Cooper mama mirė 2019 metų birželį sulaukusi 95 metų.