Menininkas Keith James: meškiukų kūno sudėjimas man atrodo patrauklus (foto)

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Menininkas Keith James: meškiukų kūno sudėjimas man atrodo patrauklus (foto)

Tre, 06/28/2023 - 19:00
Kategorija:
0 komentarų

Keith James Nickolaus-Johnson, geriau žinomas kaip Keith James, save apibūdina „meškiukus mylinčiu menininku“. Jis gyvena Glen Lake mieste, Minesotoje su savo vyru ir šunimi bei kuria išskirtinius vyrų piešinius.

Menininko darbuose vaizduojami plaukuoti, apvalių formų vyrai - meškiukai, kurie spinduliuoja džiaugsmu, pozityvumu ar įkūnija superherojus bei mokslinės fantastikos personažus. Keith James kalbino naujienų portalas bearworldmag.com.

- Kas patraukė jus link meškiukų bendruomenės?

Mano pomėgis meškiukų bendruomenei yra glaudžiai susijęs su savęs identifikavimu, kad esu gėjus. Kadangi užaugau konservatyvioje religinėje šeimoje, aš ilgai neigiau, kad esu gėjus.

Būdamas dvidešimties, maždaug tuo pačiu metu kai suvokiau, kad buvimas gėjumi nesusijęs su viskuo kaip aš buvau auklėjimas, aš įsimylėjau vaikiną. Tuo metu to nesupratau to, nes žinote – neigimas. Jis buvo sunkvežimio vairuotojas su dideliu pilvu ir barzda. Kai pagaliau supratau, kad aš jį įsimylėjau, daug dalykų susistojo į savo vietas mano galvoje. Nuėjau į internetą ir įvedžiau žodžius, kurie galėtų apibūdinti sunkvežimio vairuotoją, ir radau terminą, kuris taip gerai viską apibendrina... „bear“.

Kuo daugiau sužinojau apie meškiukų bendruomenės ištakas, tuo labiau jie mane traukė. Žavėjausi tuo, kaip šie vyrai, kurie buvo atstumti gėjų bendruomenėje vien dėl to, kad neturėjo stereotipinio gėjų kūno sudėjimo, kūrė savo gyvenimą, nuosava bendruomenę. Faktas, kad jų kūno sudėjimas buvo būtent toks, koks man atrodė patrauklus...

- Kada pradėjote kurti meną?

Dieve, visą gyvenimą užsiimu menu. Mano vaikystės prisiminimai beveik visi susiję su piešimu. Turėjau tam talentą, dar daugiau – turėjau aistrą, todėl visada tai dariau, o tai suteikė man praktikos tobulėti. Man niekada nekilo klausimų dėl noro savo gyvenimą paskirti meno kūrimui, ir tai mano tėvų nuopelnas, jie tai manyje pastebėjo ir skatino. Baigiau Kolumbo meno ir dizaino koledžą.

- Kokie planai ateičiai?

Iš esmės aš piešiu vaikinus, kurie, mano nuomone, yra mieli. Kai kuriuos man teko laimė susitikti asmeniškai, o kiti yra tiesiog draugai socialinėje žiniasklaidoje. Kad ir kaip būtų, kalbėjausi su jais visais, kad gaučiau leidimą nupiešti paveikslus ir panaudoti juos savo verslo įmonėse. Kiekvienas paveikslas yra pagrįstas referencine nuotrauka iš jų socialinės žiniasklaidos paskyros arba vaizdu, kurį jie pasidalino su manimi.

Mano planas yra padaryti 100 tokių paveikslų. Kai jie bus baigti, norėčiau juos sudėti į knygą. Šiuo metu baigti 39 portretai, 40 jau pradėti.

Keith James

Keith James

Keith James

Keith James

Keith James

Keith James

Keith James

 

Menininko darbus galima įsigyti šioje svetainėje - www.thegeekcanpaint.com