Belgijoje kilo skandalas dėl penį primenančių Kalėdų dekoracijų

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Belgijoje kilo skandalas dėl penį primenančių Kalėdų dekoracijų

Sek, 12/18/2022 - 19:00
Kategorija:
0 komentarų

Belgijos miesto meras viešai atsiprašė visų, kurie įsižeidė dėl falą primenančių Kalėdinių dekoracijų. Jis teigė, kad bet koks panašumas į vyrų lytinius organus buvo visiškai netyčinis. Dekoracijų lemputės yra mėlynos ir baltos spalvos, kurios yra Oudenburgo miesto spalvos.

Anthony Dumarey, Oudenburgo meras, sakė, kad dekoracijos nebuvo skirtos ką nors įžeisti, tačiau jis pritarė, jog kai kuriems žmonėms jos sukėlė juoko. Meras teigė, jog tik sutemus ir įjungus šviesas tapo aišku, kad dekoracijos primena tam tikrą kūno dalį, rašo Hiptoro.

Siekiant taupyti, dekoracijas sukūrė merijos darbuotojai.

„Žinoma, mes neketinome įrengti kalėdinių lempučių, kurios žmonėms primintų penį“, – sakė meras. – „Aš pats tai supratau tik tada, kai jie buvo įžiebti. Tačiau mes turime įžvelgti humorą“.

Anthony Dumarey pasakojo, kad norėta, jog dekoracijos primintų žvakę. Tiesa, siekiant atspindėti šio miestelio spalvas, viršutinė dekoracijų dalis buvo sukurta iš mėlynų lempučių. Jis pridūrė, kad neketinama dekoracijas keisti ar išardyti.

„Šiemet turėsime daugiausiai kalbų šalyje sukėlusias Kalėdines lemputes“, - konstatavo meras, kviesdamas visus į tai pažiūrėti su humoru.

Dekoracijos