televizija

Garsi aktorė prisipažino kirpykloje prašiusi oralinio sekso ir štai kodėl (video)

Viena ryškiausių šių dienų aktorių Penelope Cruz dalyvavo pokalbių laidoje „The Graham Norton Show“. Čia ji prisipažino, kad yra prašiusi kirpėjo jai suteikti intymias paslaugas. Laidoje dalyvavęs dainininkas Eltonas Džonas pridūrė, kad ir jis yra to prašęs.

Po 8 metų cenzūros Lenkijos nacionalinės televizijos eteryje parodyti LGBTQ+ žmonės

Aštuonerius metus Lenkijai valdant nacionalistinei konservatyviai partijai „Teisė ir Teisingumas“ nacionalinėje šalies televizijoje LGBTQ+ tema buvo uždrausta. Šios bendruomenės nariai nebuvo rodomi, įtraukiami į diskusijas, kviečiami į laidas. Pasikeitus valdžiai - pagaliau įvyko ir permainos.

Du kartus Rusiją Eurovizijoje atstovavusio dainininko klipe teismas įžvelgė gėjų propagandą

Rusijos teismai nesiliauja stebinę. Šią savaitę televizijos kanalas AIVA buvo nubaustas už tai, kad parodė Rusijai net du kartus Eurovizijoje atstovavusio atlikėjo vaizdo klipą. Nuosprendyje teigiama – kad jame yra gėjų propaganda, nes du vyrai vieną akimirką susikimba rankomis.

Kim Van Sparrentak: draudimais rodyti LGBTIQ žiniasklaidoje norima pasakyti, kad ši bendruomenė neegzistuoja

Europos Parlamentas ėmėsi diskutuoti apie prieš LGBTQ+ bendruomenę nukreiptų įstatymų priėmimą Europos Sąjungoje. Tuo neretai užsiima populistinės, kraštutinių dešinių pažiūrų partijos. Diskusijų metu žaliųjų politinei grupei priklausanti parlamentarė pasidalino savo patirtimi kai televizijoje ji pamatė tokius žmones kaip ji.

Tolerancijos ir pasididžiavimo mėnesio proga „discovery+“ pristato išskirtinį turinį

LGBTQIA+ „Pride mėnesiui skirto turinio tinklelį sudaro:

Kontrolė

Lenkų mini serialas „Kontrolė“ (angl. Control) pasakoja audringą Majkos ir Natalijos meilės istoriją. Praeityje jos viena kitai puoselėjo šiltus jausmus, tačiau nesugebėjo sukurti normalių, ilgalaikių santykių. Kai praėjus metams po išsiskyrimo merginos per atsitiktinumą susitinka oro uosto patikroje, jos pajaučia, kad tarpusavio trauka niekur nedingo ir jų meilės istorija tęsiasi.

Dragnificent!