Gediminas Akelaitis

Gydytojas, politikas futbolininką iš Nigerijos išvadino ligoniu. Išviešino asmens duomenis

Marijampolės ligoninės gydytojas ortopedas traumatologas Gediminas Akelaitis dar kartą sužibėjo. Politikas prieš kurį laiką bandė paskelbti Marijampolės rajoną zona „be genderizmo ir LGBT“, o dabar socialiniame tinkle Facebook paskelbė futbolininko iš Nigerijos asmens duomenis ir pasipiktino jo vardu.

Tarybos narys moters ir vyro santykius prilygino akumuliatoriui. Mano, kad homofobija pritrauks jaunus specialistus į regioną

Krikščionių sąjungos į Marijampolės tarybą patekęs Gediminas Akelaitis šią savaitę pažėrė savo išminties perliukų. Tarybos posėdžio metu LGBTQ+ žmones prilygino nekrofilams, moters ir vyro santykius - akumuliatoriaus veikimui, o galiausiai rėžė, kad homofobinio pasiūlymo priėmimas paskatins jaunus specialistus atvažiuoti dirbti į regioną.

Dar vienoje savivaldybėje siūlymas pasistelbti teritorija „be genderizmo ir LGBT“

Vienintelis iš Krikščionių sąjungos į Marijampolės tarybą patekęs Gediminas Akelaitis nesėdi rankų sudėjęs. Jis seka Prienuose iš Lietuvos regionų partijos sąrašo į tarybą išrinkto Egidijaus Visocko pėdomis ir registravo deklaraciją „Marijampolės savivaldybė be genderizmo ir LGBT ideologijos“.