Valdas Benkunskas

Vilniaus rotušėje – išskirtinė pagarba tos pačios lyties šeimai

Šiandien teismo keliu pripažinta pirmoji tos pačios lyties asmenų šeima sulaukė įspūdingos šventės. Įsigaliojo teismo sprendimas, kuriuo nurodyta Lietuvai įregistruoti dviejų moterų partnerystę. Ta proga - Karolina ir Eglė pagerbtos Vilniaus miesto rotušėje.

Vilniaus meras: metrikacijos skyrius atliks popierinį partnerystės registravimą

Neseniai Teismui nusprendus įpareigoti Lietuvą užregistruoti dviejų moterų partnerystę, Vilniaus miesto meras Eltai patvirtino, kad šis sprendimas nebus skundžiamas. Valdas Benkunskas nurodė, kad kol nėra pritaikytos sistemos – registravimas vyks popieriniu būdu.

GayLine.LT: 2023 m. pažymėti politinėmis nesėkmėmis, tačiau vilties teikia LGBTQ+ aktyvistai

Seniausio Lietuvoje LGBTQ+ naujienų portalo redakcija apžvelgia 2023 metus. O jų metu įvyko tikrai nemažai – žlugo viltys priimti civilinę partnerystę Lietuvoje, vykdyti išpuoliai prieš trans bendruomenę, iš Seimo pašalintas P. Gražulis, pokyčių, nors ir minimalių, suteikė ir katalikų bažnyčia.

Baltic Pride ir šeimų maršas. Zuokas ir Benkunskas pasakė ar duotų leidimus

Andrius Tapinas Laisvės TV transliuotų kandidatų į Vilniaus merus debatų metu paklausė Valdo Benkunsko ir Artūro Zuoko ar jie išduotų leidimus „Baltic Pride“ ir „Šeimų maršo“ renginiams Vilniuje. Politikų atsakymai ir argumentai buvo skirtingi.