Jonas Valaitis

Pamačiusi brito pasirodymą Seimo narė išjungė televizorių. Kiti sveikina atlikėją už drąsą

Eurovizija jau daug metų garsėja atvirais, seksualiais pasirodymais. Tiesa, aistra tarp vyro ir moters jau nieko nebestebina. O štai homoseksualaus Olly Alexander parodyta meilė tarp vyrų privertė Seimo narę išjungti televizorių. Tuo metu LGBTQ+ teisių gynėjai džiūgavo, kad pagaliau ir gėjų kultūra matoma ant scenos.

GayLine.lt redaktorius Martynas Norbutas: „Apie mus kalbama be mūsų“

"Mes stengiamės ginti kiekvieno prigimtinę teisę būti tokiu, kokiu jis/ji/jie yra", - Jarmo.net portalui duodamas interviu sako GayLine.LT redaktorius Martynas Norbutas. Jis pasidalino pastebėjimais kokius straipsnius visuomenė skaito daugiausiai, kokie žmonės jį asmeniškai įkvėpė tęsti veiklą.

Jonas Valaitis. Homofobijos šešėlyje: apie Z. Vaišvilos įžvelgiamą „homoseksualizaciją“

Nepriklausomybės akto signataro Zigmo Vaišvilos spaudos konferencijoje iškeltas klausimas, ar Lietuvos valdžia tapo homoseksualizacijos įrankiu, labiau primena pigią politinę provokaciją, kurią sunku laikyti rimta politine diskusija.

Jonas Valaitis: Viena iš svarbiausių problemų - tos pačios lyties porų santykių nereglamentavimas

Tolerantiško jaunimo asociacijos narys Jonas Valaitis konstatuoja, kad Lietuvoje požiūris į tos pačios lyties asmenis vis dar yra negatyvus. Nemaža dalis visuomenės norėtų – kad LGBTQ+ žmonės liktų nematomi, trūksta ir politinės lyderystės priimant šiai bendruomenei svarbius politinius sprendimus.

Jonas Valaitis kreipėsi į ministres: kiekvienas nusipelnome jaustis saugūs

Vakar Jonas Valaitis atviru laišku kreipėsi į Vidaus reikalų ministrę Agnę Bilotaitę ir Teisingumo ministrę Eweliną Dobrowolską atkreipdamas dėmesį į paviršutinę teisėsaugos institucijų reakciją nusikaltimų prieš LGBTQ+ bendruomenę atžvilgiu.

Jonas Valaitis: Mielas queer žmogau, aš vis tiek tavimi didžiuojuosi

Pastaraisiais metais LGBTQ+ bendruomenė patyrė daug išpuolių. Šeimų maršas, Z. Šličytės kalba Seime, kai kurių žurnalistų raginimai susitaikyti su diskriminacija, politikų išpuoliai skaudžiai palietė bendruomenės narius. Nepaisant to, vakar socialiniame tinkle Facebook paskelbtoje nuomonėje Jonas Valaitis sako, kad jis didžiuojasi visais, kurie kovoja ir nepasiduoda.