Melagingi politikos apžvalgininko išvedžiojimai supykdė JAV visuomenę

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Melagingi politikos apžvalgininko išvedžiojimai supykdė JAV visuomenę

Ant, 05/31/2022 - 12:30
Kategorija:
0 komentarų

“Išminties perliukais” dalinasi ne tik visokio plauko Lietuvos veikėjai. Nesuprasdami ką tenka išgyventi LGBTQ+ žmonėms, jie imasi aiškinti apie išgalvotas tendencijas. Politikos apžvalgininkas ir komikas Bill Maher savo TV laidoje pareiškė, kad JAV „tiesiogine prasme eksperimentuoja su vaikais“ ir „iki 2054 m. visi bus gėjai“, rašo PinkNews. 

Savo žodžius įrodyti laidos vedėjas pasitelkė neseniai atliktą „Gallup“ apklausą, kuri parodė, kad gerokai daugiau amerikiečių nei bet kada anksčiau teigė, kad jog jie priklauso LGBTQ+ bendruomenei. 

B. Maher sakė: „Laikui bėgant, LGBT populiacija Amerikoje beveik padvigubėja su kiekviena karta... Jei eisime šia trajektorija, 2054 m. visi būsime gėjai“. Jo komentaras sukėlė žiūrovų juoką, bet jis tęsė: „Aš tik sakau, kad kai viskas taip greit keičiasi, žmonės gali klausti: „Kas čia vyksta? Visų kūdikiai jaučiasi esantys netinkame kūne?”. 

Aptardamas trans jaunimo sveikatos priežiūrą, jis ėmė aiškinti, kad brendimo hormonų blokatoriai yra „tiesiogine prasme eksperimentavimu su vaikais“. Be to davė nuorodų į knygą, kurioje transseksualumas lyginamas su psichikos liga. 

Maža to, jis pareiškė, kad tapti gėjumi tampa madinga: „Tai yra reiškinys, į kurį turime atsižvelgti, kai žiūrime į šią problemą. Taip, LGBT skaičiaus augimas iš dalies kyla dėl to, kad žmonės jaučiasi pakankamai laisvi, kad tai pasakytų apklausų metu, ir tai yra gerai, bet kai kurie iš jų sako [nes tai] madinga... Atminkite, kad pagrindinė kiekvieno paauglio pareiga daryti kažką, kas šokiruoja“.  

Baigdamas šiurpą keliantį monologą, jis pridūrė: „Niekada nepamirškite, kad vaikai yra lengvai paveikiami ir labai labai kvaili... Galbūt berniukas, kuris mano, kad yra mergina, yra tiesiog gėjus (...). Galbūt merginai, kuri nekenčia mergaitiškų dalykų, tiesiog reikia išmokti, kad buvimas moterimi nereiškia, kad turi elgtis kaip Kardashian”.

Ši laida JAV sukėlė milžinišką pasipiktinimo bangą. Daugelis apžvalgininkų teigė, kad Bill Maher nuėjo gerokai per toli išgalvotomis teorijomis gąsdindamas visuomenę.