Birželio 3 d. - Metinė įvairovės chartijos konferencija - Atviri miestai

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Birželio 3 d. - Metinė įvairovės chartijos konferencija - Atviri miestai

Pen, 05/27/2022 - 13:30
Kategorija:
0 komentarų

Birželio 3 d. kviečiame į metinę Įvairovės chartijos konferenciją „Atviri miestai“, kuri šiemet vyks kartu su Baltic Pride! BŪTINA registracija.

„Atviri miestai“ – tai tarptautinė konferencija, kurioje savo įžvalgomis apie lygias galimybes, žmogaus teises ir gyventojų įtrauktį dalinsis Europos ir Kanados miestų merai, verslo, viešojo sektoriaus ir NVO atstovai.

Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius kartu su kitais Europos ir Kanados miestų merais aptars, kaip savivaldybės gali prisidėti kuriant atvirus ir draugiškus miestus, kuriuose gera gyventi visiems, nepriklausomai nuo amžiaus, lyties, tautybės, rasės, tikėjimo, socialinės padėties, negalios, seksualinės orientacijos ar lytinės tapatybės.

Verslas dalinsis, kaip užtikrina lygias galimybes savo darbuotojams ir klientams, aptars, kiek ir kaip rūpinasi įvairove bei žmogaus teisėmis.

Jungtinių Tautų ir tarptautinių organizacijų atstovai diskutuos, kaip užtikrinti migrantų integraciją ES ir ypač Lietuvoje.

Galiausiai – Baltic Pride eitynių išvakarėse – aptarsime LGBT+ padėtį šalyje ir valstybės bei verslo vaidmenį ją gerinant.

Konferenciją ves Erica Jennings Image removed.

Image removed.Renginio programa: www.ivairoveskonferencija.lt

Image removed.Norintys dalyvauti kviečiami registruotis: https://bit.ly/3li5WEQ

Image removed.Konferenciją galite stebėti ir nuotoliu per LRT.LT arba www.ivairoveskonferencija.lt

Image removed.Užduoti klausimus: www.ivairoveskonferencija.lt

Renginį Facebook rasite ČIA.