Vyras suleido kokaino į penį. Kokios buvo pasekmės?

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Vyras suleido kokaino į penį. Kokios buvo pasekmės?

Tre, 04/13/2022 - 08:30
Kategorija:
0 komentarų

Vyras Niujorke kreipėsi pagalbos į greitąją pagalbą po to, kai į varpą susileido kokaino, rašo hivplusmag. Viso to pasekmės galėjo būti labai liūdnos.

„American Journal of Case Reports“ paskelbė straipsnį apie konkretų gydymo atvejį kai vyras susilaido kokaino į varpos veną. Po kurio laiko jis kreipėsi pagalbos, nes varpa patino, tapo skausminga ir atsirado nemalonaus kvapo išskyros.

„35 metų ispanas vyras buvo pristatytas į mūsų Greitosios pagalbos skyrių, 3 dienas kenčiantis nuo nepakeliamų ir progresuojančių varpos ir kapšelio skausmų po to, kai suleido kokaino į varpos veną“, – rašoma pranešime -  „Jis iš karto patyrė stiprų skausmą, kuris plito į kirkšnies sritį ir dešinę pėdą. Jo varpos apatinė dalis patino, šoninę dalį apėmė nekrozė ir išopėjimas“.

Vyras atsisakė visų chirurginių priemonių, kurios jam buvo siūlomos jo būklei stabilizuoti, įskaitant negyvo ir užkrėsto audinio pašalinimą. Vyras buvo gydomas antibiotikais, žaizda prižiūrima. Vyro milžiniškai sėkmei, gydymas pasirodė veiksmingas, o jo būklė pagerėjo per dvi savaites. Vėliau pacientas atsisakė tolesnio gydymo ir dingo.

Tai ne pirmas toks žinomas atvejis. 2004 m. tarptautiniame žurnale paskelbtame straipsnyje „Kokaino sukelta varpos nekrozė“ buvo pasakojama apie vyrą, kuris 30 minučių buvo panardinęs varpos galvutę į kokainą. Anksčiau jis tai darė tris kartus, kol patyrė sunkius pažeidimus, dėl kurių apsilankė pas gydytojus. Šis vyras taip pat pasveiko po suteikto gydymo.