•  David Barta // Nuotr. iš Twitter paskyros
  •  David Barta // Nuotr. iš Twitter paskyros

Atvirumas išlaisvina - sako TV žvaigždė David Barta

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Atvirumas išlaisvina - sako TV žvaigždė David Barta

Št, 04/09/2022 - 10:00
Kategorija:
0 komentarų

Televizijos realybės šou žvaigždė David Barta atskleidė esantis panseksualus ir dėl to tikrai nesigaili.  Jis sako, kad pasijuto „laisvesnis nei bet kada anksčiau“, skelbia Attitude.

Socialiniame tinkle „Twitter“ jis rašo: „Atsiskleisti esant panseksualiu per televiziją buvo sunkiausias dalykas, kurį aš kada nors padariau, bet jaučiuosi laimingesnis ir laisvesnis nei bet kada“.

„Myliu jus visus ir nekantraujame, kol netrukus galėsiu daugiau pasidalinti daugiau detalių“,  - pridūrė jis.

"Mano seksualumas manęs neapibrėžia“, - tęsia jis - „Bet tai neabejotinai yra dalis to, kas aš esu. Per pastaruosius dvejus metus supratau, kad nesu heteroseksualus vyras. Daug nesuskaičiuojamų naktų praleidau gulėdamas lovoje galvodamas: „Kas aš esu?“ arba „Ką žmonės pagalvos? Ar mane kas nors iš tikrųjų mylės, jei būsiu toks?“.

Jis atskleidžia, kad praėjusį rugsėjį jis atsiskleidė savo „konservatyviai baptistų krikščionių“ šeimai. Trys mėnesiai jo šeimai buvo „vieni iš sunkiausių“, tačiau „mes mylime vienas kitą labiau nei bet kada anksčiau“.

Pastaba: Panseksualumas yra seksualinis, romantiškas ar emocinis potraukis žmonėms, nepaisant jų lyties ar lytinės tapatybės. Panseksualai yra atviri pažintims tiek su vyrais, tiek su moterimis, tiek su transeksualais.