1 minutė
Gegužės 19 d. - Vilnius - diskusija apie translyčių asmenų teises ir intersekcionalumą
Gegužės 19 d. (antradienį) 18 val. prisijunkite prie Trans Autonomijos organizuojamos vakarienės ir diskusijos apie translyčių asmenų teises ir intersekcionalumą! Renginys vyks Luna16 bendruomenių centre Vilniuje.
Kokia dabartinė translyčių asmenų teisių padėtis Lietuvoje? Su kokiais sunkumais susiduria trans migrantės/-ai ir kitų marginalizuotų tapatybių žmonės Lietuvoje? Kaip praktikoje atrodo intersekcionalus solidarumas ir kaip galime geriau vieni kitus palaikyti?
Šias (ir kitas) temas aptarsime kartu su:
Samu (jis) – Hondūre gimęs palestinietis, translytis vyras, šešerius metus gyvenantis Lietuvoje.
Bella Sybella Quinn (ji) – juodaodė translytė moteris, queer aktyvistė ir pabėgėlė.
Diskusiją ves Ajus (jis/jie) – queer ir nebinarinės tapatybės žmogaus teisių ekspertas, organizatorius, Trans Autonomijos pirmininkas.
Diskusija vyks anglų kalba. Po diskusijos kviečiame prisijungti prie bendros vakarienės.
Vieta: Šeimyniškių G. 16, Vilnius
Renginys organizuojamas įgyvendinant projektą „Nuo pokalbio iki pokyčio: auginkime pagarbą įvairovei kartu“, finansuojamą iš programos „Connect for Global Change“. Projektas finansuojamas Europos Sąjungos ir Lietuvos Vystomojo bendradarbiavimo ir humanitarinės pagalbos fondo lėšomis.
- Prisijunkite arba užsiregistruokite jei norite komentuoti
