Gėjams, biseksualams skirtos svetainės kūrėjai: siūlome erdvę, kur visi gali jaustis laisvi

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Gėjams, biseksualams skirtos svetainės kūrėjai: siūlome erdvę, kur visi gali jaustis laisvi

Št, 03/05/2022 - 16:10
Kategorija:
0 komentarų

Neseniai kaip viesulas į Lietuvos gėjų ir biseksualų bendruomenę įsiveržė nauja pažinčių platforma. GayLine.LT domisi kam ji skirta ir kokias galimybes suteikia vartotojams.

1. Kam skirta pažinčių svetainėje www.gaygangs.com?

Svetainė skirta gėjams bei biseksualiems vyrams kurie nori susirasti antrą pusę, ar tiesiog užmegzti pažintis. Šį svetainė skirta suaugusiems (N18+), todėl čia skelbiamas turinys gali būti ir erotinio pobūdžio. Tiesa, už tai, ką paskelbia vartotojai, jie patys ir prisiima atsakomybę.

2. Kuo ji skiriasi nuo kitų svetainių, internetinių programėlių?

Skirtumų tikrai yra. Pirmiausia šioje svetainėje žmonės gali ne tik susirašinėti tarpusavyje, bet  ir kartu pasivaikščioti 3D kambariuose, skambinti tiek su audio skambučiu, tiek naudotis video pokalbiais.

Kita svarbi funkcija - tiesioginės transliacijos, kurias renkasi drąsesni ir iššūkius mėgstantys vartotojai.  Įdiegus mūsų mobiliąją programėlę savo telefone - jūs būsite informuoti apie jums parašytas žinutes.

Svarbu pabrėžti, kad mobilią programėlę šiuo metu galite atsisiųsti tik iš mūsų pažinčių svetainės. Artimiausiu metu ji bus pasiekiama ir google play.

3. Kodėl ši svetainė buvo sukurta?

Atlikome analizę Lietuvoje ko iš tiesų reikia homoseksualiems ir biseksualiems vyrams. Mums tapo akivaizdu, kad yra nemenkas poreikis platformos, kurioje visi galėtų drąsiai ir laisvai kalbėtis, parodyti save, susipažinti. išreikšti tam tikrą poziciją. Visa tai yra įdiegta mūsų svetainėje.

4. Ar ketinate ateity plėsti paslaugų ratą? Jei taip, kokie yra tie planai?

Tikrai taip. Siūlome vis naujų paslaugų ir funkcijų. Siekiame, kad vartotojams būtų kuo paprasčiau naudotis mūsų platforma bei jie galėtų rasti jiems reikalingas funkcijas. Viena iš naujausių paslaugų - tiesioginių transliacijų galimybė.

Ir tai tikrai ne viskas. Planuojame sukurti ir atidaryti analogišką platformą skirtą moterims.

Ačiū už pokalbį.