Aktorė Jessica Gunning apie atsiskleidimą: buvo paslaptis, kurią slėpiau net nuo savęs pačios

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Aktorė Jessica Gunning apie atsiskleidimą: buvo paslaptis, kurią slėpiau net nuo savęs pačios

Ant, 06/25/2024 - 08:15
Kategorija:
0 komentarų

Aktorė Jessica Gunning atvirauja, kad suvokimas apie savo homoseksualumą atėjo po ilgų mąstymų ir savęs analizės. Tai atradusi ji nusprendė nelaikyti nežinioje ir savo artimųjų.

„Na, įvyko svarbus dalykas. Gal apie jį aš ir papasakosiu. Kad esu netradicinės seksualinės orientacijos, atskleidžiau 2022 metų lapkritį“, - sako aktorė duodama interviu People. – „Man tai buvo megaįvykis“.

Ji teigia, kad jai reikėjo laiko suprasti save ir savo poreikius. Bet atradus atsakymus, baigėsi ją kamavusios mintys ir dvejonės.

„Supratau, kad visada tokia buvau, kad aš tokia esu“, – prisiminė J. Gunning. - „Tai buvo reikšminga akimirka, kai viskas stojo į savas vietas. Galop man viskas tapo aišku, nors taip ilgai galvojau, kad kadangi esu nemaža moteris, veikiausiai [problemų] kyla dėl mano apimčių. Visgi kažkas man buvo svetima, tarytum nepriimtina“.

Atradusi save Jessica Gunning nusprendė nieko nelaukti ir apie savo seksualinę orientaciją prisipažinti artimiesiems.

„Šeimai prisipažinau per Kalėdas. Tą naktį išmiegojau kokias 10 valandų. Supratau, kad čia ir buvo visa esmė. Manau, tai buvo tarsi paslaptis, kurią slėpiau net nuo savęs pačios“, – dėstė aktorė.