Kovotojas sako, kad mokyklose vaikai paverčiami homoseksualiais

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Kovotojas sako, kad mokyklose vaikai paverčiami homoseksualiais

Pir, 05/27/2024 - 13:12
Kategorija:
0 komentarų

MMA kovotojas, Bryce'as Mitchellas netikintis gravitacija, socialiniame tinkle Instagram pareiškė neleisiantis sūnaus į mokyklą, kad jis netaptų gėjumi.

„Ketiname mokyti visus savo vaikus namuose, kitaip jie visi taps gėjais“, – trečiadienį „Instagram“ vaizdo įraše sakė 29 metų Bryce'as Mitchellas, laikydamas savo sūnų Tucker ant rankų. Kovotojui sūnus gimė kovo 29 d.

„Dėl šios priežasties aš leisiu jį į namų mokyklą, nes nenoriu, kad jis būtų komunistas. Nenoriu, kad jis garbintų šėtoną. Aš nenoriu, kad jis būtų gėjus“, - pridūrė jis.

Sportininkas nepateikė daugiau paaiškinimų, bet greičiausiai jam nepatinka tai, kad mokyklose mokiniai informuojami apie LGBTQ+ bendruomenės žmones ir kalbama apie jų diskriminaciją.

Maža to, vyras pareiškė, kad neleis savo vaiko skiepyti, nes neva tai kenkia jų sveikatai. Tai ne primas sportininko socialiniuose tinkluose turinčio šimtus tūkstančių sekėjų. Prieš kurį laiką jis rimtu veidu teigė, kad žemė yra plokščia.

„Mano mama ir aš jums dabar pasakysime, kad Žemė yra plokščia! Jis nejuda maždaug 600 mylių per valandą greičiu, nesisuka tūkstančio mylių per valandą greičiu ir nuolat nejuda visatoje, aišku?“ – teigė jis. - „Ši Žemė yra plokščia, fiksuotoje vietoje, o žvaigždės ir viskas sukasi aplink mus. Saulė sukasi aplink mus, ir aš galiu tai įrodyti... Jie bando jus šerti šiuo melu, kad patikėtumėte, jog mokslas turi pagrindo“.