Panevėžyje homofobiniai išpuoliai tęsiasi. Imtasi net garsinimų

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Panevėžyje homofobiniai išpuoliai tęsiasi. Imtasi net garsinimų

Pir, 12/11/2023 - 17:30
Kategorija:
0 komentarų

Menininko Sauliaus Leonawičiaus ketinimai Panevėžyje organizuoti akciją panašu sulaukė pasipriešinimo. Miesto kavinėje pakabintas plakatas į renginį išbuvo vos 5 minutes ir buvo nuplėštas, menininką ėmė vaikytis du vyrai.

„STASYS2 plakatas 'Kavalieriaus' lange buvo nuplėštas po 5 min. Panevėžyje žinomo žmogaus (taip save pasivadino p. Jonas). Jį lydėję draugai užsivijo mane bandydami atimti telefoną, tuo pat šaukdami, kad aš juos puolu“, - apie incidentą socialiniame tinkle Facebook rašo Saulius.

Menininkui pavyko mobiliu telefonu užfiksuoti kaip jį miesto centre vejasi keli vyrai. Tiesa, pradėjus filmuoti jie atsitraukė.

Saulius teigia, kad komentarų dėl plakato sulaukė ir kavinėje: „Kitas garbaus amžiaus žmogus papasakojo: ankščiau mes tave būtume tiesiog išvežę ir užkasę“.

Socialiniame tinkle menininkas retoriškai klausė kur būtų galima Panevėžyje pakabinti vaivorykštės spalvų plakatą, kuris iš karto nebūtų neplėštas. Vienas iš komentatorių pasiūlė tai pabandyti padaryti miesto savivaldybėje.

„Bus antras epizodas, ryt nešiu į savivaldybę :)“, - atsakė Saulius.

Menininkas gruodžio 16 d. rengiasi dar kartą praeiti Panevėžio 520-ojo gimtadienio eisenos kelią. Tik šį kartą stumiant dviejų durų spintą. Eisenos pabaigoje, priešais Stasio Eidrigevičiau menų centrą, spinta virs vaivorykšte. Daugiau apie renginį informacijos rasite ČIA.