Ukrainą kare palaikantis Rusijos aktorius: „Mylėjausi su Filipu Kirkorovu“

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Ukrainą kare palaikantis Rusijos aktorius: „Mylėjausi su Filipu Kirkorovu“

Pen, 08/04/2023 - 15:30
Kategorija:
0 komentarų

Rusijos aktorius Aleksejus Paninas, kuris atvirai kritikuoja Rusiją ir jos pradėtą karą Ukrainoje, neseniai prakalbo apie homoseksualius žmones šou versle. Tai ypač jautri tema, žinant, kad Putinas ir jo partija jau eilę metų kovoja prieš LGBTQ+ bendruomenę bei teisina Ukrainos užpuolimą noru išvaduoti vietos žmones nuo vakarų ideologijos.

„Mylėjausi su Filipu Kirkorovu“, - sako aktorius Aleksejus Paninas. Aktorius taip pat teigia, kad Rusijos šou versle yra vienas dar vienas LGBTQ+ bendruomenei priklausantis asmuo – tai kino ir teatro aktorius Viktoras Suchorukovas, praneša Delfi.

GayLine.LT redakcija nepritaria viešam LGBTQ+ žmonių atskleidimui be jų pačių sutikimo. Tiesa, reikia pabrėžti, kad nepaisant, jog kai kurie įtakingi Rusijos šou verslo atstovai priklauso šiai bendruomenei – jie nesiėmė jokių žingsnių kritikuoti Kremliaus koordinuojamą puolimą homoseksualius ar tran žmones. Primename, kad šiuo metu Rusijoje galioja įstatymas, kuris draudžia skelbti bet kokią teigiamą informaciją apie LGBTQ+ žmones, taip pat šalyje įteisintas gydymas nuo homoseksualumo, nors tai ir nėra liga.

Nemaža dalis šių žmonių tylėjo tuomet, kai Kremliaus propagandistai aiškino, jog karas Ukrainoje pradėtas siekiant išlaisvinti žmones nuo primetamos vakarų vertybių ideologijos ir LGBTQ+ eitynių.