9 pokemonai, kurie tikrai priklauso LGBTQ+ bendruomenei

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

9 pokemonai, kurie tikrai priklauso LGBTQ+ bendruomenei

Št, 03/04/2023 - 19:00
Kategorija:
0 komentarų

Bene daugiausia LGBTQ+ personažų galima rasti būtent pokemonų gretose. Pristatome jums tuos, kurie neabejotinai yra minėtos bendruomenės nariai.

Pikachu

Šis, visiems žinomas personažas greičiausiais yra gėjus. Tai, kad Pikachu nėra heteroseksualus rodo tai, kad iš pradžių personažas buvo sukurtas kaip moteris, kurią traukia vyrai. Po to Pikachu tapo vyru, bet trauka vyrams niekur nedingo. Dar daugiau - Pikachu mėgsta dominuoti. Jis atsisako paklusti taisyklėms ir pats imasi lyderystės.

Pokemonas

Bulbazaur

Bulbasauras yra augalų tėtis arba veganė lesbietė. Bet kuriuo atveju ji priklauso LGBTQ+ bendruomenei ir iš tiesų rūpinasi gamta.

Pokemonas

 Butterfree

Butterfree yra trans moteris iš Pokémonų pasaulio.

pokemonai

Charmander

Tai kūdikis gėjus. Jis tikras švelnumo įsikūnijimas ir labai myli savo mamą.

Pokemonas

Ditto

Ditto yra ne dvinarės tapatybės asmuo. Įdomu tai, kad kai buvo sukurtas Pokemonų žaidimas ir herojai suskirstyti pagal lytis, Ditto buvo vienas iš nedaugelio, kuriam nepriskirta nei viena lytis.

Pokemonas

Dragonair

Translytė moteris, kurios pasirodymas priverčia kitus pokemonus aiktelėti.

Pokemonas

Gastly

Visi vaiduokliai Pokemonai yra šiek tiek gėjai, bet Gastly tikrai išsiskiria savo gėjiškumu. Jis garsiai juokiasi, o aplink jį visuomet tvyro purpurinė migla.

Pokemonas

Lapras

Lapras yra paslaugi queer moteris, kuri visada pasiruošusi padėti jums keliauti. Ji yra tikra pagalbininkė ir nuostabi draugė.

Pokemonas

Starmie

Nors daugelis vandens Pokemonų yra queer, Starmie įkūnija kai kurias geriausias jų savybes. Starmie neturi lyties, o jų centre yra gražus brangakmenis. Be to, jie visada pasiruošę kautis.

Pokemonas

Jynx

Ji tikra Drag Queen. Juk tai visiems akivaizdu.

Pokemonas