Pirmagimio laukianti trans pora iš Indijos: „Netrukus įgyvendinsime svajonę“ (foto)

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Pirmagimio laukianti trans pora iš Indijos: „Netrukus įgyvendinsime svajonę“ (foto)

Tre, 02/08/2023 - 12:15
Kategorija:
0 komentarų

Trans pora iš Indijos paskelbė, kad laukiasi pirmagimio. Translytė šokėja Ziya Paval socialiniame tinkle „Instagram“ paskelbė, kad jos partneris, trans vyras Zahhad, yra aštuntą mėnesį nėščias.

„Netrukus įgyvendinsime mano svajonę tapti mama ir jo svajonę tapti tėvu“, - rašė Ziya Paval. „Kiek žinau, tai pirmasis trans-vyro nėštumas Indijoje“.

Trans vyras Zahhad, sustabdė hormonų terapiją, kai sutiko savo meilę ir nusprendė su ja susilaukti vaikų, rašo PinkNews. Gimus vaikui - jis ir toliau tęs pradėtą terapiją.

Pora teigė, kad jų sprendimas tapti tėvais buvo priimtas tiek dėl noro turėti vaiką, tiek dėl siekio parodyti trans bendruomenei, kad natūrali tėvystė vis dar įmanoma.

„Gali būti daug translyčių vyrų ar translyčių moterų, norinčių tapti tokiais tėvais kaip mes, bet jie neturi drąsos žengti į priekį, bijodami pažeminimo ir atstūmimo“, – tęsė Ziya, pabrėždama, kad pradžioje pora galvojo apie įsivaikinimą, tačiau dėl teisinių sunkumų to padaryti nebuvo įmanoma.

Indija yra ypač susiskaldžiusi, kai kalbama apie LGBTQ+ ir translyčių asmenų teises. Čia galioja antidiskriminaciniai įstatymai, siekiant užkirsti kelią netinkamam elgesiui su LGBTQ+ žmonėmis, tačiau iki šiol nėra galimybės bendruomenės nariams sudaryti santuokų.