Žurnalistas nusirengė nuogai, kad perduotų žinią: žiūrėkite į mane, o ne į mano ŽIV (video)

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Žurnalistas nusirengė nuogai, kad perduotų žinią: žiūrėkite į mane, o ne į mano ŽIV (video)

Št, 12/03/2022 - 19:00
Kategorija:
0 komentarų

Pasaulinės AIDS dienos proga ABC žurnalistas Karl Schmid apnuogino savo širdį, sielą ir... kūną. Taip jis norėjo atkreipti visuomenės dėmesį į su ŽIV susijusius mitus.

„Prašau jūsų nežiūrėti į mus, užsikrėtusius ŽIV, kaip į žmones, kurių reikia bijoti... Ir kad jums tai būtų lengviau padaryti, šiandien aš viską atskleidžiu. Viską nusirengiu, nes neturiu ko slėpti“, - sako Karl.

Žurnalistas atkreipia dėmesį, kad visuomenėje užsikrėtusieji ŽIV vis dar stigmatizuojami, nepaisant to, kad reguliariai vartodami vaistus jie negali perduoti viruso kitiems asmenims. Gydymas yra esminis žingsnis siekiant užkirsti kelią naujiems užsikrėtimams.

Tiesa, gydymas nėra pasiekiamas visiems žmonėms. Šiuo video kaip tik norėtą prisidėti prie pasaulinės informacijos kampanijos, kuri kalba apie būtinybę užtikrinti galimybę kiekvienam žmogui visame pasaulyje pasitikrinti, o vyriausybės raginamos skirti lėšų užsikrėtusiųjų gydymui.

„Mes nesame aukos“ – sako žurnalistas. – „Mes verti tos pačios meilės, palaikymo ir lygių galimybių į sveikatos paslaugas ir vaistus, kurie ne tik palaiko mūsų gyvybę, bet ir svarbiausia apsaugo nuo viruso perdavimo“.

Žymos