Julia Fox sako, kad galvoja susitikinėti su moterimis, nes vyrai yra „baisūs“

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Julia Fox sako, kad galvoja susitikinėti su moterimis, nes vyrai yra „baisūs“

Št, 11/26/2022 - 09:00
Kategorija:
0 komentarų

Aktorė ir modelis Julia Fox laidoje „Ziwe“ metu prasitarė, kad galvoja pradėti susitikinėti su moterimis.

Laidos vedėja Ziwe Fumudoh paklausė Julia ar ji šiuo metu su kuo nors susitikinėja. Moteris atsakė: „Ne, kodėl aš turėčiau gaišti savo laiką?“. Tuomet Ziwe paklausė, gal jai vertėtų susitikinėti su moterimis.

„Pastaruoju metu daug apie tai galvojau“, – sakė ji laidos vedėjai. - „Aš turiu gėjų genų ir man reikia tai šiek tiek daugiau ištirti. Galbūt mano buvę vaikinai neklydo, kai mane vadino lesbiete ir skundėsi, kad aš nenoriu su jais mylėtis“.

Fox pridūrė, kad ji „gali įsimylėti visus ir įvairios kilmės“, todėl laidos vedėja paklausė, su kokios kilmės žmonėmis ji mieliau susitikinėtų. „Visų pirma, ne baltaodžiais“, - sakė J. Fox. - „Jie visi, tiesą sakant, yra vienodai siaubingi. Visi vyrai“.

Vėliau interviu  moteris paaiškino, kad problema yra ne su pačiais vyrais, o su patriarchatu ir tuo, koks jų požiūris į kitų lyčių atstovus.

„Nenoriu atrodyti, kad esu neapykantos kupinas žmogus, nes toks nesu. Nekenčiu patriarchato ir manau, kad vyrai yra lygiai taip pat jo aukos kaip ir moterys“, – aiškino ji.