„British Airways“ leis vyrų personalui dirbti su makiažu

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

„British Airways“ leis vyrų personalui dirbti su makiažu

Sek, 11/13/2022 - 09:53
Kategorija:
0 komentarų

„British Airways“ sušvelnino griežtas darbuotojų vienodos aprangos ir išvaizdos taisyklės, siekdama ginti savo darbuotojų individualumą, praneša CNN.

Neseniai atnaujinus aviakompanijos uniformų gaires, pilotams ir keleivių salono įgulai dabar leidžiama dirbti su makiažu, nešioti papuošalus, lakuotis nagus – nepriklausomai nuo darbuotojų lyties.

Oro bendrovė teigė norinti, kad darbuotojai būtų „autentiškiausia savęs versija“, siekdami puoselėti „įtraukiančią“ aplinką.

„Didžiuojamės visais savo kolegomis iš „British Airways“ ir esame įsipareigoję kurti įtraukią darbo aplinką“, – penktadienį CNN pranešime sakė „British Airways“ atstovas spaudai. - „Dirbome kartu su savo žmonėmis, kad sukurtume atnaujintas aprangos, grožio ir aksesuarų gaires, leidžiančias mūsų kolegoms kasdien į darbą eiti atspindint tikrąjį sąve“.

Šis žingsnis buvo priimtas po to, kai konkuruojanti oro linijų bendrovė „Virgin Atlantic“ atsisakė tik tam tikrai lyčiai pritaikytų aprangos reikalavimų. Dar rugsėjį „Virgin Atlantic“ paskelbė, kad vyrai salone ir įgula gali dėvėti sijonus, o jų kolegės – kelnes, nes nori, kad darbuotojai jaustųsi patogiai – „nesvarbu, kokia jų lytis, lytinė tapatybė ar lytinė išraiška“.

Aviakompanijos naujovės apima leidimą darbuotojams demonstruoti tatuiruotes dėvint uniformas, o moterims makiažas tapo neprivalomas.