Vytauto Didžiojo universiteto informatikos profesorius: gėjų sąjungos veda prie tautos išnykimo

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Vytauto Didžiojo universiteto informatikos profesorius: gėjų sąjungos veda prie tautos išnykimo

Ket, 11/10/2022 - 12:30
Kategorija:
0 komentarų

Į paprastą klausimą - „Kas nutiktų, jei civilinė sąjunga būtų įteisinta Lietuvoje“ - LRT „Lietuva kalba“ laidoje atsakęs profesorius Gailius Raškinis šokiravo daugelį žmonių. Jis ėmėsi teigti, kad LGBTQ+ asmenų sąjungos ir blogėjanti šalių demografinė padėtis susiję.

GayLine.LT redakcijai kilo klausimų - nejau pats faktas, kad sąjunga bus ar nebus įteisinta, pakeis gimstamumo lygį Lietuvoje? Ar tai reiškia, kad jei sąjungos nebus įteisintos - gėjai nebebus gėjais ir puls kurti šeimas su moterimis, kurios gimdys vaikus? Absurdas - bet apie „profesoriaus“ postringavimus rašome detaliau apačioje.  

„Tai geras rimtas klausimas, į kurį reikėtų atsakyti platesniame kontekste. Aš pasakysiu ne tik kas nutiktų, bet ir kas nutiko. Čia aš turiu pasiėmęs pasaulio banko duomenų grafikėlį, kuris rodo vieną iš demografinių rodiklių nuo 60-tų metų iki 2020. Tai yra rodiklis kiek vidutiniškai per gyvenimą moteris susilaukia vaikų. Apie 60 metus, mes turim 2.6, dabar Lietuva pasiekė Europos Sąjungos vidurkį apie 1.5. Ir ką tas grafikas reiškia? Na jis reiškia, kad jei rodiklis nukrinta žemiau nei 1.1 tai reiškia, kad nacija miršta“, - į klausimą atsakė profesorius.

Laidos vedėja netruko perklausti - „Jūs galite paaiškinti ką bendro turi šitas gimstamumo rodiklis?“.

Profesorius tęsė: „Aš noriu pasakyti, kad tiek Lietuva, tiek Europos Sąjunga panaši į ligonį, kuris persipjovė venas, stebi bėganti kraują ir nieko negali padaryti. Tai pasikeitė apie 70-uosius metus. Aš darau prielaidą, kad tai yra seksualinės revoliucijos rezultatas. Kuo tais siejasi su apie ką mes šiandien kalam. Nes mes kalbam kaip pratęsti seksualinę revoliuciją pas mus Lietuvoje. Dar vieną žingsnelį, dar vieną išlaisvinimo žingsnį“, - dėstė profesorius aiškindamas, kad kitas žingsnis bus pripažinti tris partnerius kaip šeimą.

„Na nukraujuosim truputį greičiau. Na numirsim, jei jau pasakyti tiesiai šviesiai“, - kalbėdamas kaip civilinė sąjunga paveiks Lietuvą sakė Gailius Raškinis.

Į diskusiją įsiterpusi Seimo narė Jurgita Sejonienė pabrėžė, kad „didžiausias gimstamumas yra tose šalyse, kur yra labiausiai paplitęs moterų išnaudojimas, vaikų išnaudojimas - tai yra Azijos šalys, Afrikos šalys, Pietų Amerikos šalys“.

Kiti laidos dalyviai taip pat pabrėžė, kad tokiose šalyse kaip Rusija, kurioje LGBTQ+ teisės ribojamos smarkiai, gimstamumas yra kritęs drastiškai - taip atskleisdami tokių informatikos profesoriaus teiginių nepagrįstumą.

 

Visą laidą peržiūrėti galite ČIA.