Po laidos su E. Mildažyte B. Tiškevič sako: likau apstulbinta

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Po laidos su E. Mildažyte B. Tiškevič sako: likau apstulbinta

Št, 01/08/2022 - 08:30
Kategorija:
0 komentarų

Ketvirtadienį internete pasirodė dar vasarą nufilmuota „Svečiuose pas Editą“ laida, kurioje Editos Mildažytės viešnia tapo rašytoja, platformos „Nebegėda“ įkūrėja Beata Tiškevič. Pokalbis socialiniuose tinkluose įplieskė įvairias diskusijas, tačiau daugiausia pasipiktinimo sulaukė būtent laidos vedėjos užduoti esą nekorektiški klausimai ir nepagarbus bendravimo tonas, rašo 15min. Pati LRT teigia, kad po kilusio nepasitenkinimo laidą analizuos etikos kontrolierė.

Štai laidos pradžioje E.Mildažytė rašytojai uždavė klausimą apie neskutančias kojų feministes, o pokalbio pabaigoje pasidomėjo Beatos intymiu gyvenimu. „Ką tik tavęs paklausiau, kodėl tavo kojytė sukruvinta, tu sakei, kad skutaisi kojas. Būdama feministė, propaguodama laisves ir feministines vertybes, kojas vis tiek skuti?“ – klausė E.Mildažytė. Vis dėlto kitus žiūrovus dar labiau pribloškė laidos vedėjos klausimas apie intymų gyvenimą: „O kiek kartų per savaitę vidutiniškai myliesi? Juk kalbi apie tai kasdien.“

Žmonės.lt susisiekus su pačia Beata Tiškevič, ji patikino, kad nors visada gerbė laidų vedėją Editą Mildažytę, šis interviu ją taip pat nustebino.

„Pokalbis buvo nufilmuotas 2021 m. rugpjūtį, tad nuo jo jau praėjo keli mėnesiai, mano emocijos ataušusios, dėl to ir prisiminimai gali būti netikslūs“, – bendraudama su portalu Žmonės.lt sakė Beata Tiškevič.

„Na, aš tikėjausi gražaus, atviro pokalbio, jaučiau didelę pagarbą Editai dar tuomet, kai pati buvau LRT laidų vedėja, ji man buvo pavyzdys. Džiaugiausi, pagaliau turėsianti progą su ja pabendrauti (anksčiau tik prasilenkdavome LRT koridoriuose). „Kai pokalbis pakrypo visai kita linkme, nustebau, bet vis tikėjausi, kad dar grįšime į vėžes. Po pokalbio kurį laiką jaučiau nuovargį, nes su tokio tipo bendravimu retai susiduriu savo gyvenime, tai likau apstulbinta. Tačiau rezultatu labai džiaugiuosi: man reikėjo pamatyti iš šalies, kaip viskas atrodė, reikėjo išgirsti žmonių nuomones, visa tai susitikrinti su savo jausmais, buvusiais interviu metu. Taip pat dar kartą supratau, kad aš negaliu sukontroliuoti kito asmens elgesio mano atžvilgiu ar jo požiūrio į mane, bet aš galiu sukontroliuoti savo emocijas, savo bendravimą ir savo pačios požiūrį į save. Tuo ir užsiėmiau to interviu metu“, – apie interviu su Edita Mildažyte portalui Žmonės.lt pasakojo Beata Tiškevič.

Situaciją pakomentavo ir LRT atstovė. "Sutinkame, kad yra pagrindo klausti, ar šįkart dialogas buvo pagarbus ir įsiklausantis, todėl šios laidos turinį vertins ir išvadas LRT administracijai pateiks LRT etikos kontrolierė“, – komentarą pateikė LRT atstovė ryšiams su visuomene Miglė Savickaitė.

Daugiau 15min.