Pristatome – pirmasis Misteris Gėjus Pasaulis 2022 vicečempionas - Tonny Cannoli (foto)

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Pristatome – pirmasis Misteris Gėjus Pasaulis 2022 vicečempionas - Tonny Cannoli (foto)

Sek, 10/16/2022 - 14:59
Kategorija:
0 komentarų

Tony Ardolino, taip pat žinomas kaip Tony Cannoli, vakar iškovojo „Mr. Gay World“ vicešempiono titulą. GayLine.LT atskleidžia kelis jo gyvenimo faktus.

Baigęs vidurinę mokyklą, Tony persikėlė į Los Andželą, kur kūrė reklamas, kuriose pasirodė tokio lygio aktoriai kaip David Hasselhoff ir Elvira. Vėliau jis dvejus metus praleido Singapūre, dirbdamas „Universal“.

Kovą dėl galimybės atstovauti savo šalį pasauliniame konkurso finale Tony pradėjo laimėdamas Gay Maine konkursą. Vėliau sėkmė šipsojosi ir „Mr. Gay World U.S.A.“ atrankoje.

„Aš neturėjau daug draugų. Iš manęs negailestingai tyčiojosi. „Facebook“ buvo publikacijų koks aš esu gėjus, baisių dalykų (ten prirašyta). Neturėjau mokyklos, kuri mane paremtų, tik mano tėvai“, – sakė jis viename interviu.

Nepaisant patyčių, jis mano, kad priklausymas LGBTQ+ bendruomenei yra labai vertingas. „Aš to nelaikau silpnybe. Aš į tai žiūrėjau kaip į kažką, kas mane sustiprins“, - sakė T. Cannoli.

Tony neseniai išleido pasakų knygą vaikams, kurioje perpasakoja visiems puikiai žinomas pasakas. Tiesa, čia veikia LGBTQ+ personažai.

 „Aš tiesiog noriu palaikyti žmones, nes augdamas to neturėjau. Neturėjau į ką lygiuotis. Buvau vyriausias iš keturių berniukų, todėl mano broliai visą laiką ateidavo pas mane patarimo. Tačiau būdamas uždaras gėjų paauglys neturėjau pas ką kreiptis“, - sako Tony, kalbėdamas apie savo gyvenimo misiją.

Misterio Gėjaus Pasaulis 2022 titulą pelnė José Lopez iš Puerto Riko. Finale varžėsi 8 kandidatai.