Mokyklų realybė: patyčios ir psichologės žodžiai neva būti gėjumi yra liga

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Mokyklų realybė: patyčios ir psichologės žodžiai neva būti gėjumi yra liga

Pen, 09/09/2022 - 08:45
Kategorija:
0 komentarų

Kraupiomis gyvenimo patirtimis pasidalino vienas iš Delfi skaitytojų. Savo istorijoje jis atskleidžia ką jam teko patirti mokykloje.

Pasak vyro, jau nuo penktos klasės jis pajuto mokinių priešiškumą. tiesa tuo metu net pats nesuvokė, kad priklauso LGBTQ+ bendruomenei. Tačiau aplinkiniai jau tuomet pradėjo apstebėti, jog jis išsiskiria iš kitų.

„Į mokyklą tekdavo eiti suskambėjus skambučiui į pamokas ir laukti, kol visi sueis į klases, jog netektų girdėti, kuomet mokyklos fojė sėdintys mokiniai, šauks „gėjus“ ar „pyderas“, - prisimena vaikinas.

Vienas įvykis peržengė visas ribas. Tai paliko gilų randą. „Vieną žiemos dieną, per pertrauką, mokyklos mokiniai, atspausdinę mano nuotrauką mokyklos bibliotekoje, ją šalia mokyklos esančiame parke sudegino ir visą tai filmavo, o vėliau tas vaizdo įrašas pasklido tarp mokinių“, - rašo jaunuolis.

Po šio įvykio jis kreipėsi į psichologę, tačiau čia pagalbos nesulaukė. Psichologė „man atėjus į kabinetą ir tik pradėjus pasakoti savo istoriją, man ištarė: nuo šitų ligų aš negydau“.

 

Psichologinė pagalba:

8 800 28888 Jaunimo linija, Emocinė parama teikiama jaunimui, Budi savanoriai konsultantai

Kasdien Visą parą

116 111 Vaikų linija, Emocinė parama teikiama vaikams, paaugliams, Budi savanoriai konsultantai, profesionalai

Kasdien 11:00 - 23:00