Parduotuvės darbuotojas atsisakė ištekėjusiai moteriai parduoti prezervatyvų

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Parduotuvės darbuotojas atsisakė ištekėjusiai moteriai parduoti prezervatyvų

Št, 07/16/2022 - 19:20
Kategorija:
0 komentarų

Nusipirkti prezervatyvų gali būti ne taip paprasta kai visi galvoja.  Moteris, vardu Jessica Pentz, neseniai pasidalijo savo istorija apie Walgreens vaistinės darbuotoją, atsisakiusį jai parduoti prezervatyvų dėžutę, skelbia LGBTQnation.

Darbuotojas jai pasakė, kad prezervatyvų pardavimas prieštarauja jo religiniams įsitikinimams. „Walgreens“ atstovas patvirtino, kad jos darbuotojams leidžiama „neužbaigti sandorio, kuriam jie morališkai prieštarauja“.

Hayward mieste moteris užsuko į Walgreens nusipirkti prezervatyvų. Kai ji priėjo prie kasos, darbuotojas, vardu John, jai pasakė: „Aš negaliu tau jų parduoti“. Kai ji paprašė paaiškinimo, John atsakė: „Galime jums tai parduoti. Bet aš to nedarysiu dėl savo tikėjimo“.

Moteris teigė, kad kol ji ginčijosi su darbuotoju, už jos nugaros susiformavo eilė. Tada ji suprato, kad ji yra vienintelė moteris parduotuvėje. Ji pradėjo svarstyti, ar tarnautojas būtų atsisakęs jai parduoti prezervatyvus, jei ji būtų vyras.

Darbuotojas nusprendė pakviesti parduotuvės vadybininką, kuris moteriai prezervatyvus pardavė. Jessica Pentz išėjus iš parduotuvės, vienas ginčą patęs parduotuvės lankytojas nusprendė pagirti moterį. „Tai buvo visiška nesąmonė, ir tu susitvarkei geriau nei aš būčiau“, - sakė jis.

Moteris sunerimo, kad jei ši situacija būtų nutikusi jaunam, pasitikėjimo neturinčiam paaugliui, tai galėjo jį traumuoti. Jessica Pentz kreipėsi į parduotuvę paaiškinimo, kuris dar labiau nuvylė.

Parduotuvės atstovas teigė, kad jų tinklas leidžia darbuotojams nebaigti sandorio, jei jis prieštarauja jų religiniams įsitikinimams.

Walgreens yra antras pagal dydį vaistinių tinklas JAV ir kai kuriose atokiose vietose yra vienintelė vieta kur galima nusipirkti kontraceptikų.

Po teisės į abortą panaikinimo JAV Aukščiausio Teismo teisėjai prabilo ir apie kitų šio teismo sprendimų panaikinimą – vienas jų – neribojama prieiga prie kontracepcijos priemonių. Kilo grėsmė ir santuokos lygybei. Šie dramatiški pokyčiai JAV inicijuojami respublikonų partijos.