Gėjus pastorius pamaldas bažnyčioje vedė apsirengęs DRAG drabužiais

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Gėjus pastorius pamaldas bažnyčioje vedė apsirengęs DRAG drabužiais

Ket, 12/23/2021 - 20:00
Kategorija:
0 komentarų

Liuteronų bažnyčia Čikagoje sulaukė milžiniško susidomėjimo po to, kai Facebook socialiniame tinkle paskelbė nuotraukas, kuriose pastorius Aaron Musser laiko mišias, skelbia scoop.upworthy. Jų metu gėjus pastorius buvo apsirengęs balta suknele ir užsidėjęs peruką.

„Šiandien svarstome, ką reikštų turėti suknelę, kuri atspindėtų džiaugsmą, kuris mūsų laukia pasibaigus Adventui. Koks bus tas džiaugsmas yra labai sunku suvokti, nes jau seniai kai kurie iš mūsų nejautė džiugesio. Keli metai buvo sunkūs ir varginantys“, – socialiniame tinkle „Facebook“ rašė pastorius, paaiškindamas, kodėl nusprendė apsivilkti suknelę.

„Ir aš nusprendžiau, užuot sakęs tau - „Noriu, kad tu būtum laimingas“, sugalvojau, kad apsirengsiu suknelę, kaip tai padarė daugelis mane įkvėpusių žmonių. Aš nusprendžiau sekti jų pavyzdžiu ir parodyti, kad išsivadavimas iš slegiančių normų atveria kelią džiaugsmui“, – tęsė jis. – „Tačiau leisti sau jausti džiaugsmą gali būti baisu. Nebuvau tikras, kaip reaguos išorinis pasaulis, kai mane pamatys šį rytą. Džiaugsmą sunku jausti, jis pažeidžiamas. Bet argi tai nėra gražu?“.

Ši bažnyčia jau anksčiau kvietė bažnyčios lankytojus „dėvėti drabužius / aksesuarus, kurie leidžia jaustis“ savimi.

„Šeštasis advento sekmadienis yra džiaugsmo sekmadienis. Tai galimybė mums suvokti, kaip gali atrodyti džiaugsmingas gyvenimas. Tai generalinė repeticija. Pamokslavimas vilkint Drag drabužius yra teologinis džiaugsmo apmąstymas: džiaugsmas užplūsta su tokia gausa, kad pats praneša apie save“, – teigiama pastoriaus pranešime.

Pastoriaus žinutė Facebook tinkle sulaukė daugybės teigiamų atsiliepimų.

Daugiau Scoop.upworthy.com.