Prasideda Baltic Pride 2022 eitynės

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Prasideda Baltic Pride 2022 eitynės

Št, 06/04/2022 - 13:57
Kategorija:
0 komentarų

Pagaliau pagaliau. Prasideda Baltic pride 2022 eitynės „Už lygybę ir taiką“. Spalvų, geros nuotaikos ir muzikos kupina kolona reikalauja lygiateisiškumo bei taikos - tiek Lietuvoje, tiek Ukrainoje.

"Diena puiki. Atėjau čia pasakyti, kad nebijau būti savimi", - GayLine.LT sako eitynėse dalyvaujantis Marius. Jo teigimu, tai puiki proga pasakyti visiems, kad LGBTQ+ žmones nebenori tylėti ir susitaikyti su diskriminacija ir patyčiomis. 

LGBTQ+ bendruomenei palaikymą reiškia ir Lina, čia atėjusi su vyru ir savo vaikais. “Atėjome, nes norime palaikyti. Mums nesuprantama kodėl XXI amžiuje Lietuvoje vis dar diskutuojama ar reikia ir kokias teises duoti, ar neduoti gėjams ir lesbietėms. Čia tas pats, jei pradėtume diskutuoti ar moterys turi teise balsuti ir dirbti. Kažkokia nesąmonė”, - komentavo ji. 

“Mes esame visur. Visuose miestuose, visuose darbovietėse, namuose, tarp jūsų draugų. Ir mes sakome stop pykčiui, neapykantai ir pažeminimams”, - teigia Eglė. 

“Čia puiki vieta. Žadu gerai pasilinksminti. Mano draugai irgi čia. Gera nuotaika. Ko daugiau reikia?”, - pasakoja Andrius.