Stringa LGBT eitynių Kaune derinimas
Data: 2021.06.08 22:27
Tema: Lietuvos įvykiai


Renginio „Kaunas Pride“ organizatoriai ir Kauno miesto savivaldybė neranda sutarimo, kur rugsėjį šiame mieste galėtų vykti LGBT bendruomenės eitynės – kelis pasiūlymus dėl renginio vietos savivaldybė jau atmetė, skelbia 15 min. Leidimo 3 tūkst. dalyvių eitynėms rugsėjo 4-ąją prieš kurį laiką Kauno miesto savivaldybės paprašė Gegužės 1-osios profesinė sąjunga.

Planuota, kad renginys prasidės Rotušės aikštėje ir tęsis iki Nepriklausomybės aikštės, bet savivaldybė nurodė, jog šis maršrutas netinkamas dėl remonto darbų. „Kauno miesto savivaldybė informavo organizatorius, kad toks maršrutas neįmanomas fiziškai dėl tuo metu numatytų kapitalinio remonto darbų Vilniaus gatvėje, kuri bus uždaryta“, – 15min komentavo savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Paulius Keras. Eitynių organizatoriai pateikė kitą siūlymą dėl renginio vietos, bet ir jį savivaldybė kartu su policija atmetė.

Kaune planuojamos surengti LGBT bendruomenės eitynės su šūkiu „Mes esame visur“ būtų pirmosios tokios šiame mieste. Eitynių organizatoriai teigia renginiu norintys pabrėžti, kad LGBT žmonės egzistuoja visur ir tai nėra tik „sostinės madų reikalas“. Aktyvistai tikisi, kad tokius renginius pradės organizuoti ir kiti miestai bei miesteliai.

Daugiau 15min.

Šis straipsnis yra Visuomeninė Lietuvos
LGBT+ svetainė
https://www.gayline.lt

Šio straipsnio URL:
https://www.gayline.lt/article.php?sid=13470