Šiuo metu yra prisijungę 163 svečiai ir 5 nariai Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Visuomeninė Lietuvos LGBT svetainė
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė
COX

Apklausa

Kurie politiniai rinkimai jums svarbiausi?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 221, komentarų: 0

Reklama

Renginiai

Funky Fall Flipside @ SOHO 10/19 22:00 - 10/20 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

Darkness @ Glamour Gay Sauna 10/19 22:00 - 10/20 08:00, Glamour Gay Sauna, Vilnius

Jump! Feel The Joy @ SOHO 10/20 22:00 - 10/21 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

Gay Naked party @ Glamour Gay Sauna 10/20 22:00 - 10/21 08:00, Glamour Gay Sauna, Vilnius

Sunday Chill @ Glamour Gay Sauna 10/21 20:00 - 10/22 03:00, Glamour Gay Sauna, Vilnius

BloodyRED Halloween @ SOHO 10/26 22:00 - 10/27 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

Visi renginiai »

Diskusijos

Moderatorius: 666

Diskusijos » Myli, nemyli... »Labiausiai nepavykęs pasimatymas / susitikimas

6 puslapiai   1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6

Labiausiai nepavykęs pasimatymas / susitikimas

Acid, 23 m.

Mėgėja

Narys nuo: Rgs 24, 2012

Siuntimai: 47

Vietovė: United Kingdom

Nusiųsta: 2014-04-11 15:46
Ta pati vakara nubego su kita. Pasilinksminti. I namus. Po to karto i pasimatymus nebevaikstau. Kazkoks nesusiprstimas.

treponema, 27 m.

Fanatikas

Narys nuo: Gru 11, 2013

Siuntimai: 448

Nusiųsta: 2014-04-11 15:50

2014-04-11 15:38, WARLIUS parašė:

Geras žmogus manau ji. Tik tyli ir tiek. Aš kaip mėgstu bendraujančius, tai su tokiais darau eksperimentą. Bendrauju. O paskui nutylu. ir žiūriu ž prabils ar nelabai.
Tai tyleniai taip ir lieka tyleniais. Neprabyla. Tada sakau NEXT

Aukščiau pateikta nuomonė kitiem www.gayline.lt nariams neprivaloma.

galima įžvelgti ir privalumų - kalbi ką nori, kiek nori ir niekad tavęs neužčiaups, o dar geriau - išklausys nes dažniausiai tie kurie mėgsta pakalbėt, nebūna labai gerais "išklausytojais", nes iškarto perša savo nuomonę arba "taip taip žinau man irgi taip būna"

WARLIUS, 34 m.

FSM

Narys nuo: Lie 11, 2004

Siuntimai: 14444

Vietovė: ---------

Nusiųsta: 2014-04-11 15:52

2014-04-11 15:50, treponema parašė:

2014-04-11 15:38, WARLIUS parašė:

Geras žmogus manau ji. Tik tyli ir tiek. Aš kaip mėgstu bendraujančius, tai su tokiais darau eksperimentą. Bendrauju. O paskui nutylu. ir žiūriu ž prabils ar nelabai.
Tai tyleniai taip ir lieka tyleniais. Neprabyla. Tada sakau NEXT

galima įžvelgti ir privalumų - kalbi ką nori, kiek nori ir niekad tavęs neužčiaups, o dar geriau - išklausys nes dažniausiai tie kurie mėgsta pakalbėt, nebūna labai gerais "išklausytojais", nes iškarto perša savo nuomonę arba "taip taip žinau man irgi taip būna"

Sunku su tais žmonėmis... kalbantys ne visada yra gėris, bet ir tyleniai ne visada gėris...
paskui po pasimatymo sakys: "Buvau susitikęs (-usi) su tuo (ta) - jau kaip kalbėjo visą kelią, baisu buvo, nusibodo, pavargau klausyti, o jau nusikalbėjo tai siaubas,..... vos ištvėriau susitikimo laiką ))))))

treponema, 27 m.

Fanatikas

Narys nuo: Gru 11, 2013

Siuntimai: 448

Nusiųsta: 2014-04-11 16:00

2014-04-11 15:52, WARLIUS parašė:

Sunku su tais žmonėmis... kalbantys ne visada yra gėris, bet ir tyleniai ne visada gėris...
paskui po pasimatymo sakys: "Buvau susitikęs (-usi) su tuo (ta) - jau kaip kalbėjo visą kelią, baisu buvo, nusibodo, pavargau klausyti, o jau nusikalbėjo tai siaubas,..... vos ištvėriau susitikimo laiką ))))))

prisiminiau kaip viena mano draugė man visą valandą ar gal net ir ilgiau apie kažkokį indų serijalą prašnekėjo pietaujant tai spėjau mintyse visą savaitęs planą susidaryt kartais įterpiant į jos monologą "mhm, ane, jojo"
tai va sutinku, sunku čia surasti tą aukso viduriuką, na bet yra kaip yra

sofokle, 26 m.

Pamišusi ekspertė

Narys nuo: Sau 17, 2011

Siuntimai: 749

Vietovė: Vilnius

Nusiųsta: 2014-04-11 16:31
Kai susitikimas išsirutuliojo į vakarėlį. Kol dalis žmonių ėjo papildymo pirkti man mergina bandė jau ir kelnias numauti.

Nepavyko. Kad ir kaip ten buvo, buvo įdomūs laikai .

DISKUSIJA, 29 m.

Internetinis trolis (agresyvus provokatorius)

Narys nuo: Sau 14, 2014

Siuntimai: 987

Vietovė:

Nusiųsta: 2014-07-18 18:20
Buvo žiauroka...
O vaikinas sako: tai gal į plotą ? Juk jau pamatei mane...
Aš sakau, tai kad aš tik pamatyti ir tenorėjau susitikus.
O jis saka: Tai aš galvojau kad pamatyti nori ir paskui nuspręsi ar nori ar ne ...

Daugiau su juo nebendravau. Kažkaip man nelabai su tokiais yra tikslas bendrauti jei jam tikslas tebuvo tik vienas.

WARLIUS, 34 m.

FSM

Narys nuo: Lie 11, 2004

Siuntimai: 14444

Nusiųsta: 2014-07-21 14:31
Visi mano pasimatymai yra nevykę...
Nors kartą mane kas nors pakvietė antrą kartą susitikti ?
NE.
(Kviesti galite privačiai. Per privačias žinutes. Na, kur Jūs, Riteriai )) ).

taslieknasas, 37 m.

Fanatikas

Narys nuo: Rgp 01, 2012

Siuntimai: 384

Nusiųsta: 2014-07-21 14:39

2014-07-21 14:31, WARLIUS parašė:
NE.

Taip nebūna!!! Aš visus kviečius ir po du ir po tris ir po keturis kartus
Nelauk kol jie tave pakvies ir imk pavyzdį iš manęs - pats kvieskis

fibo, 24 m.

Pamišusi ekspertė

Narys nuo: Bal 21, 2012

Siuntimai: 707

Vietovė: Kaunas

Nusiųsta: 2014-07-21 19:41
Kai per pasimatymą pradėjau verkti. Dabar taip juokinga prisiminus

Vanga, 40 m.

Aistruolė

Narys nuo: Bal 09, 2011

Siuntimai: 139

Vietovė: Vilnius

Nusiųsta: 2014-07-21 21:08
Į aklus pasimatymus nevaikščiojau, bet į vieną pusaklį nusigrūdau (buvau kokių 'niolikos). Detalių nepamenu, iš kur ta fėja su tokiu baisiai moderniu gegučių lizdu ant galvos atsirado, bet vedžiausi ją į baletą. Tupėjo ji ant tos kėdės kaip stuobrys, akivaizdžiai matėsi, jog nesigaudo nei kur ji, nei gal net kas ji. Baigėsi šitas pasimatymas a la - keistai mes susitikom, dar keisčiau išsiskyrėm.

LadyChaos, 33 m.

Fanatikė

Narys nuo: Bir 20, 2008

Siuntimai: 492

Vietovė: Vaivorykst e

Nusiųsta: 2014-07-22 04:51
Su moteriskos lyties atstovem nesu turejus blogu pasimatymu. Bet va, su vyriskos... Buvo toks vienas (gal pries kokiu 10 metu, katik i Anglija buvau atvaziavus, pazinciu ieskojau visur...) susirasinejom mes internetu, viskas buvo labai puikiai, atrode labai fainas ir padorus jaunuolis. po poros menesiu bendravimo pakviete jis mane susitikt... i bara ant alaus. na, galvojau tuo laiku, kad gal vyriokui fantazijos kas pagailejo, bet vistik nuejau. atsigere jis to alaus ten, pazaidem biliarda, ir jis man sako... vaziuojam. ooo galvojau, pagaliau!!. ir mano nuostabai... atsiveze jis mane i supermarketa!! as jam sakau, o ka mes cia darom? o jis - tai va, pasiimam kokio alaus ar sidro ir varom i parkeli pasedet, pagersim... jis islipo is masinos ir paliko mane ten sedet... as per ta laika paskambinau geriausiai draugei, ir paprasiau kad ji man pasuktu uz 15 minuciu ir paprasytu manes pas ja atvaziuot, ale pas ja labai didele nelaime.. zodziu taip buvau isgelbeta nuo isprievartavimo parke

Fabilija, 71 m.

Entuziastas

Narys nuo: Rgs 02, 2013

Siuntimai: 64

Vietovė: Klaipėda

Nusiųsta: 2018-04-17 16:26
Nesu turėjus kažkokių labai jau keistų pasimatymų, bet pasimatymas su viena mergina labai istrigo. Prieš susitikimą susirašinėjome žinutemis, ji tokia mandra per žinutes pasirodė, tokia žodžio neieškanti kišenėje, pasakojo kaip susitikus mane "užvers", bei atsiuntė savo krūtinės nuotrauka, bei liepė man nesusireikšminti, nes tokia nuotrauka siunčia visoms merginoms, tad nesu jai ypatinga o susitikus tyliai žiūrėjo į savo kojų pirštų galus ir sunkiai sekėsi užmegsti paprastą pokalbį. Taigi šis susitikimas tikriausiai buvo pats keisčiausias, nes sutikau visiškai priešingą žmogų, kurį tikėjausi sutikti.

crazymusic, 27 m.

Fanatikė

Narys nuo: Bal 02, 2018

Siuntimai: 266

Nusiųsta: 2018-04-17 16:39

2018-04-17 16:26, Fabilija parašė:
Nesu turėjus kažkokių labai jau keistų pasimatymų, bet pasimatymas su viena mergina labai istrigo. Prieš susitikimą susirašinėjome žinutemis, ji tokia mandra per žinutes pasirodė, tokia žodžio neieškanti kišenėje, pasakojo kaip susitikus mane "užvers", bei atsiuntė savo krūtinės nuotrauka, bei liepė man nesusireikšminti, nes tokia nuotrauka siunčia visoms merginoms, tad nesu jai ypatinga o susitikus tyliai žiūrėjo į savo kojų pirštų galus ir sunkiai sekėsi užmegsti paprastą pokalbį. Taigi šis susitikimas tikriausiai buvo pats keisčiausias, nes sutikau visiškai priešingą žmogų, kurį tikėjausi sutikti.

geras, užvers?

crazymusic, 27 m.

Fanatikė

Narys nuo: Bal 02, 2018

Siuntimai: 266

Nusiųsta: 2018-04-17 16:39

2014-07-21 14:31, WARLIUS parašė:
NE.

visi tai čia kiek? visi du?

creyzi, 51 m.

Meistrė

Narys nuo: Lap 13, 2006

Siuntimai: 1827

Vietovė: Kaunas

Nusiųsta: 2018-04-17 17:12

2018-04-17 16:26, Fabilija parašė:

70 metu ir vis dar studentauji
Eiti į puslapį: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6
Peršokti į: