Šiuo metu yra prisijungę 171 svečias ir 27 nariai Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Visuomeninė Lietuvos LGBT svetainė
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė
Įvairi šeima

Apklausa

Kokie festivalio „Kreivės“ renginiai jums patinka labiausiai?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 400, komentarų: 0

Reklama

Renginiai

Biseksualų diena 09/23 - 09/23

Paroda „+26: Am I My Generation?“ 09/16 19:00 - 09/28 19:00, Lietuvos tarpdisciplininio meno kūrėjų sąjungos galerija Sodų 4, Vilnius

Twink Party @ Glamour Gay Sauna 09/21 22:00 - 09/22 08:00, Glamour Gay Sauna, Vilnius

POP(e) is Coming @ SOHO 09/21 22:00 - 09/22 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

Gay Naked party @ Glamour Gay Sauna 09/22 22:00 - 09/23 08:00, Glamour Gay Sauna, Vilnius

Let's Bi Together! @ SOHO 09/22 22:00 - 09/23 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

Sunday Chill @ Glamour Gay Sauna 09/23 20:00 - 09/24 03:00, Glamour Gay Sauna, Vilnius

First Fall Fun @ SOHO 09/28 22:00 - 09/29 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

Visi renginiai »

Diskusijos

Moderatorius: 666

Diskusijos » Myli, nemyli... »Labiausiai nepavykęs pasimatymas / susitikimas

6 puslapiai 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6

Labiausiai nepavykęs pasimatymas / susitikimas

DISKUSIJA, 29 m.

Internetinis trolis (agresyvus provokatorius)

Narys nuo: Sau 14, 2014

Siuntimai: 987

Vietovė:

Nusiųsta: 2014-03-01 17:30
Laba diena,

Papasakokite kokių nevykusių pasimatymų ar susitikimų Jums yra tekę patirti.
Man tai teko susitikti su vaikinu, kuris pastoviai pasimatymuose užsirauna ant tokių, kokie jam nepatinka - ir tai buvau jų tarpe ir aš.
Tai man nesmagu kažkaip pasidarė klausytis kaip jam nesiseka. Ir priimti kritiką iš jo Po susitikimo net numerį jo išsitryniau, kad nekeltų jokių prisiminimų.

SageBastion, 26 m.

Naujokas

Narys nuo: Vas 15, 2014

Siuntimai: 5

Vietovė: Vilnius

Nusiųsta: 2014-03-01 17:34

2014-03-01 17:30, DISKUSIJA parašė:
Laba diena,

Papasakokite kokių nevykusių pasimatymų ar susitikimų Jums yra tekę patirti.
Man tai teko susitikti su vaikinu, kuris pastoviai pasimatymuose užsirauna ant tokių, kokie jam nepatinka - ir tai buvau jų tarpe ir aš.
Tai man nesmagu kažkaip pasidarė klausytis kaip jam nesiseka. Ir priimti kritiką iš jo Po susitikimo net numerį jo išsitryniau, kad nekeltų jokių prisiminimų.

Čia gal su manim buvai susitikęs?

monte_carlo_, 29 m.

Meistrė

Narys nuo: Gegužė 07, 2011

Siuntimai: 1027

Vietovė: Jonava

Nusiųsta: 2014-03-01 17:51
Tai buvo aklas pasimatymas.
Susitikau su mergina, kuri labai labai mažai šnekėjo. Buvo siaubingai nejauku. Atsigėrėm arbatos kavinėj ir ji man pasiūlė užsukti pas ją. Man tos nejaukios atmosferos buvo per akis, tai susigalvojau sau visokių nebaigtų darbų, kuriuos žūt būt reikėjo pabaigt. Atsisveikinom. Gavau iš jos žinutę, kad ji nesuprato, kodėl aš susitikau su ja jei nesilaikiau plano. Visiškai nesupratau ką ji turėjo omeny. Pasirodo, skelbime, kurį ji buvo patalpinus, aš ne viską iki galo perskaičiau. Ji ieškojosi merginos smagiam laiko praleidimui jos namuose.
Šaunu, kad nesumąsčiau, vis gi, užsukt į svečius. Būtų buvęs dar kvailesnis nesusikalbėjimas.

Uosis, 55 m.

Legenda

Narys nuo: Bal 15, 2002

Siuntimai: 4002

Vietovė: Kaunas

Nusiųsta: 2014-03-01 19:42
Aklas pasimatymas:

Atvažiuoju dėl jo anksti ryte iš Kauno į Vilnių. Pakeliui tikslinuosi susitikimo vietą. Planas buvo susitikus papietauti 10 val Macdonalde Gedo pr.

9.45 gaunu sms: nespėju davai susitikim 11 ok?

11.05 rašau sms: Kur tu? Aš jau prie McD. Pilki marškinėliai ir rudos kelnės.
11.10 gaunu sms: Pereik į kitą gatvės pusę aš prie Maximos.
11.15 rašau sms: Jau perėjau. Kaip tu atrodai? Nematau tavęs.
11.20 gaunu sms: Sorry mums nieko neisigaus.

SunChild, 25 m.

Legenda

Narys nuo: Vas 18, 2012

Siuntimai: 2557

Vietovė: Over the rainbow

Nusiųsta: 2014-03-01 21:27

2014-03-01 19:42, Uosis parašė:
Aklas pasimatymas:

Atvažiuoju dėl jo anksti ryte iš Kauno į Vilnių. Pakeliui tikslinuosi susitikimo vietą. Planas buvo susitikus papietauti 10 val Macdonalde Gedo pr.

9.45 gaunu sms: nespėju davai susitikim 11 ok?

11.05 rašau sms: Kur tu? Aš jau prie McD. Pilki marškinėliai ir rudos kelnės.
11.10 gaunu sms: Pereik į kitą gatvės pusę aš prie Maximos.
11.15 rašau sms: Jau perėjau. Kaip tu atrodai? Nematau tavęs.
11.20 gaunu sms: Sorry mums nieko neisigaus.

Tu čia rimtai? Na užuojauta
Bet gavosi kaip geras anekdotas

Smurfas, 34 m.

Legenda

Narys nuo: Kov 21, 2008

Siuntimai: 4461

Vietovė: Kupiškis

Nusiųsta: 2014-03-01 21:43
Aklas pasimatymas. Sėdim kavinėj. Kažko atsistojau ir... nualpau
Kai prasičiuxinau- dar nebuvau gyvenime matęs tokios rožos
------------------
Daugelis šitą istoriją prisimins.
Sėdim su draugais pas mane, taškomes ir skambina man toks čiuvas, kviečia į pasimatymą, aš jam ten pasakas seku, kad bloga, kad dar nevalgęs, kad guliu lovoj tai sakau, jei nori, kad kur lėkčiau- atnešk cepelinų ir brendžio butelį ir pasakiau adresą. Tas vargšas viską atnešė, o aš viską paėmęs jam prieš nosį duris užtrenkiau. Ech...

Uosis, 55 m.

Legenda

Narys nuo: Bal 15, 2002

Siuntimai: 4002

Vietovė: Kaunas

Nusiųsta: 2014-03-01 21:49
[quote]
2014-03-01 21:27, SunChild parašė:

Tu čia rimtai? Na užuojauta
Bet gavosi kaip geras anekdotas

Buvau naivus ir patikliai pradedantis pažintį šį klastingą gėjų pasaulį. Nors tada jau buvo man apie 40. Pasijutau labai įskaudintas ir pažemintas, juolab kad tai buvo ne mano iniciatyva. Porą valandų blaškiausi po prospektą ir negalėjau sukaupti minčių, bet tai buvo patirčių kaupimas ir gera pamoka ateičiai.

private_dancer, 37 m.

Legenda

Narys nuo: Rgs 17, 2011

Siuntimai: 2543

Vietovė:

Nusiųsta: 2014-03-01 22:16
Prieš kokį dešimtmetį paskambino žmogus ir pasiūlė neva perspektyvų darbą - nežinau, kas jam padėjo, bet telefonu skambėjo pakankamai įtikinamai. Tuo metu dar neturėjau interneto, todėl nieko apie jį nepasigooglinau ir spontaniškai nuėjau susitikti. Ogi pasimatė, kad žmogui schyzo, tačiau reikėjo kažkaip ištverti jo dėstomas vizijas ir kliedesius prieš išsinešdinant. Buvo baisiai nemalonu. Atsimenu, po to nuėjau į ALF'ą ir žiūrėjau Chaplino filmą "Didysis diktatorius".

WARLIUS, 34 m.

FSM

Narys nuo: Lie 11, 2004

Siuntimai: 14444

Vietovė: ---------

Nusiųsta: 2014-03-02 00:20
Na manau labiausiai nevykę visiems yra akli pasimatymai. Tad nuoširdžiai patariu visiems nežaisti tokių nesąmonių.
Yra pasitikėjimas - apsimainai foto, jei patinkat vienas kitam - nueinat susitikti.
Nėra foto - nėra pasitikėjimo. Nėra pasitikėjimo - reiškia neverta net susitikti ir gaišti savo laiko ir gaišinti kito žmogaus laiko.

Aš dėl nei vieno susitikimo nesigailiu, bet toks vienas iš įsimintinesnių buvo kai susitariau su vaikinu paplepėti kavinukėje, o jis atėjo su mergina. Sako: Ji apie mane žino, čia viskas ok. Sakau - man ne ok. Ir nuėjau Jis paliko tą mergą ir prisivijo mane Buvo čiotkai

O šiaip tai nemėgstu tylenių ... Buvo toks vienas susitikimas (nors prieš susitinknt vaikinas mane ir įspėjo iš anksto, kad ne itin kalbus yra) tai vaikinas tik TAIP / NE atsakinėjo. Bet aš dėl to nei kiek nenusimenu. Svarbu pats paplepėjau neblogai O kas man

Aukščiau pateikta nuomonė kitiem www.gayline.lt nariams neprivaloma.

Rush, 78 m.

Aistruolis

Narys nuo: Rgp 04, 2013

Siuntimai: 177

Vietovė: Kita šalis/Oth er country

Nusiųsta: 2014-03-02 09:05

2014-03-02 00:20, WARLIUS parašė:
Na manau labiausiai nevykę visiems yra akli pasimatymai. Tad nuoširdžiai patariu visiems nežaisti tokių nesąmonių.
Yra pasitikėjimas - apsimainai foto, jei patinkat vienas kitam - nueinat susitikti.
Nėra foto - nėra pasitikėjimo. Nėra pasitikėjimo - reiškia neverta net susitikti ir gaišti savo laiko ir gaišinti kito žmogaus laiko.

Aš dėl nei vieno susitikimo nesigailiu, bet toks vienas iš įsimintinesnių buvo kai susitariau su vaikinu paplepėti kavinukėje, o jis atėjo su mergina. Sako: Ji apie mane žino, čia viskas ok. Sakau - man ne ok. Ir nuėjau Jis paliko tą mergą ir prisivijo mane Buvo čiotkai

O šiaip tai nemėgstu tylenių ... Buvo toks vienas susitikimas (nors prieš susitinknt vaikinas mane ir įspėjo iš anksto, kad ne itin kalbus yra) tai vaikinas tik TAIP / NE atsakinėjo. Bet aš dėl to nei kiek nenusimenu. Svarbu pats paplepėjau neblogai O kas man

Uoj tyleniai tai čia yra baisu.... Atsimenu kaip tenka suktis kad bent vieną žodį iš jų ištraukt, ar aš čia baisiai atrodau ar užsiraudavau ant tokiu

WARLIUS, 34 m.

FSM

Narys nuo: Lie 11, 2004

Siuntimai: 14444

Vietovė: ---------

Nusiųsta: 2014-03-02 10:39

2014-03-02 09:05, Rush parašė:

Uoj tyleniai tai čia yra baisu.... Atsimenu kaip tenka suktis kad bent vieną žodį iš jų ištraukt, ar aš čia baisiai atrodau ar užsiraudavau ant tokiu

Susitiko su tavim, pamatė, kad tu daug gražesnis ir įdomesnis už jį patį, suprato, kad tu ne jam. Tai kas jam belieka. Pratylėti, pralaukti susitikimą ir viskas
Rush

Justiutis, 28 m.

Entuziastas

Narys nuo: Gru 11, 2010

Siuntimai: 61

Vietovė:

Nusiųsta: 2014-03-02 10:45
Kai planuoji, planuoji susitikimą, o susitinki jam išeinant, o man įeinant į Akropolio H&M ir vienas kitą palydi akimis nustačius rimtą žvilgsnį

Useric, 32 m.

Aistruolis

Narys nuo: Kov 31, 2012

Siuntimai: 247

Vietovė: United Kingdom

Nusiųsta: 2014-03-06 23:46
Turėjau vieną pažįstamą, kuris bendraujant internetu tikrai puikus pašnekovas. Kelis kartus bandžiau prisiversti susitikti, bet jo išvaizda mane tiesiog erzino. Sugalvojau išeitį, gerti kol patiks. Atrodo jau viskas gerai, patinka. Paskambinau ir susitariau dėl susitikimo. Susitikau, pamačiau, apsisukau ir miegoti namo. Pasirodo aš tiek išgerti negaliu.

monte_carlo_, 29 m.

Meistrė

Narys nuo: Gegužė 07, 2011

Siuntimai: 1027

Vietovė: Jonava

Nusiųsta: 2014-03-07 00:12
Wow. hero.

Salva, 45 m.

Meistrė

Narys nuo: Gru 02, 2009

Siuntimai: 1394

Vietovė: -

Nusiųsta: 2014-03-07 01:03
buvo susirasinejimas,iniciatyva rodyta tam susirasinejimui.Mergina ar moteris buvo beveik visu gyvenimisku klausimu zinove,guru,turejo tvirta nuomone kaip reikia gyventi,susirasinejimas vyko apie pusmeti....Taciau as ne lt gyvenu,tad negalejau is karto paskirti gyvenimo zinovei pasimatymo-taciau pries man vaziuojant i lithuania ji visalaika dingdavo is skypes...keista.Bet man grizus i uzsienio sali vel atsirasdavo.Hmmm,keista,bet zinok as tave vistiek pamaciau As zinau ,kad tu vedi kartoteka,ir dirbi informatore Tebunie...tik nereik durninti zmoniu,tu tikrai nesi protingesne uz kitus, todel nereik taip aukstai kelti galva Mano uzvestoje kartotekoje tu esi ir liksi Number One
Eiti į puslapį: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6
Peršokti į: