Šiuo metu yra prisijungę 159 svečiai ir 19 narių Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Išdidūs LGBT europiečiai
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė
Baltic Pride

Apklausa

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 125, komentarų: 0

Reklama

Renginiai

Gay Naked party @ Glamour Gay Sauna 05/25 22:00 - 05/26 08:00, Glamour Gay Sauna, Vilnius

Last Spring Clubbing Vibes In @ SOHO 05/25 22:00 - 05/26 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

Sunday Chill @ Glamour Gay Sauna 05/26 20:00 - 05/27 03:00, Glamour Gay Sauna, Vilnius

Darkness @ Glamour Gay Sauna 05/31 22:00 - 06/01 08:00, Glamour Gay Sauna, Vilnius

Are You Ready For Summer? @ SOHO 05/31 22:00 - 06/01 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

Visi renginiai »

Diskusijos

Moderatorius: Aivmed

Diskusijos » Bendros »DEPRESIJA

10 puslapiai   1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10

DEPRESIJA

angina, 33 m.

Mėgėja

Narys nuo: Kov 27, 2019

Siuntimai: 44

Vietovė:

Nusiųsta: 2019-04-20 15:33

2019-04-20 14:00, Vajezus parašė:
Ir kaip konkretaus žmogaus atveju tu panaikinsi šitas problemas?

Nebent man pavyks tapti pasaulio tirone, niekaip. Jos yra sisteminės, turi keistis visuomenės sąmoningumas. Aš apie tai tegaliu kalbėti ir palaikyti draugus, kurie serga depresija. Liūdna, ne?

sattune, 21 m.

Mėgėja

Narys nuo: Bal 22, 2019

Siuntimai: 47

Vietovė: Kaunas

Nusiųsta: 2019-04-22 23:42
Chroninė depresija yra baisus dalykas. Tik išlipęs iš to supranti, kaip tai baisu.

Vajezus, 45 m.

Meistras

Narys nuo: Bal 24, 2002

Siuntimai: 1318

Vietovė: Vilnius

Nusiųsta: 2019-04-23 16:14

2019-02-25 13:11, Darling parašė:
O reikėti reikia savęs, savo pastangų, profesionalios pagalbos ir nuolatinio darbo su savimi bei savęs mylėjimu.

Iš savo varpinės pakomentuosiu - profesionali pagalba, žinoma, reikalinga, BET - patariu laikytis atokiau nuo visų tų valdiškų įstaigų, kuriose dažniausiai siūlo ne pagalbą, o tik jos imitaciją.

sattune, 21 m.

Mėgėja

Nusiųsta: 2019-04-23 22:30
Va ką pastebėjau, kad geriausiai padėti sau gali tik tu pats. Nuėjau pas gydytoją, išrašė antidepresantų, pradėjau gerti juos, velniai žino ką jie ten mano organizmui padarė... Kai kas nutiko, susimąsčiau apie savo gyvenimą, supratau, kad ne išorėje reikia ieškoti pagalbos, o viduje. Ir praktiškai naujas žmogus. Vaistus išmečiau.

sattune, 21 m.

Mėgėja

Nusiųsta: 2019-04-23 22:32
Bet tai nesakau, kad nereikėjo viso to. Gal reikėjo, gal be tų vaistų nebūčiau ir priėjus taip greitai tam tikrų išvadų.

Nexa, 31 m.

Fanatikė

Narys nuo: Vas 25, 2009

Siuntimai: 409

Vietovė: Klaipėda

Nusiųsta: 2019-04-23 22:54

2019-04-23 22:30, sattune parašė:
Va ką pastebėjau, kad geriausiai padėti sau gali tik tu pats. Nuėjau pas gydytoją, išrašė antidepresantų, pradėjau gerti juos, velniai žino ką jie ten mano organizmui padarė... Kai kas nutiko, susimąsčiau apie savo gyvenimą, supratau, kad ne išorėje reikia ieškoti pagalbos, o viduje. Ir praktiškai naujas žmogus. Vaistus išmečiau.

Šiuolaikinė medicina tokia yra. Gydytojams nusispjauti į pacientą. Priskiria vaistų ir gerk nežinia kiek laiko, kol tapsi narkomanu ir be vaistų negalėsi gyventi. O depresija yra tokia liga, kurią gali išsigydyti pats. Tai ne koks plaučių uždegimas, kurio be antibiotikų neįveiksi. O nuo depresijos galima pasveikti valios pastangomis ir atsiribojant nuo neigiamų žmonių. Buvau ir aš toje duobėje, bet išlipau be niekieno pagalbos.

sattune, 21 m.

Mėgėja

Nusiųsta: 2019-04-24 22:54

2019-04-23 22:54, Nexa parašė:

Šiuolaikinė medicina tokia yra. Gydytojams nusispjauti į pacientą. Priskiria vaistų ir gerk nežinia kiek laiko, kol tapsi narkomanu ir be vaistų negalėsi gyventi. O depresija yra tokia liga, kurią gali išsigydyti pats. Tai ne koks plaučių uždegimas, kurio be antibiotikų neįveiksi. O nuo depresijos galima pasveikti valios pastangomis ir atsiribojant nuo neigiamų žmonių. Buvau ir aš toje duobėje, bet išlipau be niekieno pagalbos.

Galvoju, iš tokios labiau optimistinės pusės aš, kad gal ne visada gydytojams yra tiesiog nusispjaut ant savo pacientų. Esu aplankius keletą gydytojų skirtingose srityse, kai kurie buvę tikrai puikūs. Manau, jie yra tiesiog pavargę, nuo tiek pacientų galva tikrai ir patiems gali susisukti. Supratingumo reikia visur dabar. Vaikas galvoja, kad jo tėvai visagaliai ir viską žino, viską moka, taip ir žmonės dažnai galvoja apie gydytojus, nes jie profesionalai ir t.t. Gal profesionalai, bet vis dėlto irgi žmonės.

Depresija ne visada gali taip paimti ir praeiti, kaip kad tarkim nutiko mūsų atvejais. Viskas priklauso nuo sunkumo lygio. Maniakinė depresija pavyzdžiui, viena žiauresnių jos rūšių. Be atitinkamų vaistų kelių rūšių ir psichoterapijų jos pats niekaip neišsigydysi. Plaučių uždegimas šiuo atveju nėra tinkamas palyginimas, nes kur psichinis susirgimas, kur fizinis.

angina, 33 m.

Mėgėja

Narys nuo: Kov 27, 2019

Siuntimai: 44

Vietovė:

Nusiųsta: 2019-04-25 00:23

2019-04-24 22:54, sattune parašė:
Depresija ne visada gali taip paimti ir praeiti, kaip kad tarkim nutiko mūsų atvejais. Viskas priklauso nuo sunkumo lygio. Maniakinė depresija pavyzdžiui, viena žiauresnių jos rūšių. Be atitinkamų vaistų kelių rūšių ir psichoterapijų jos pats niekaip neišsigydysi. Plaučių uždegimas šiuo atveju nėra tinkamas palyginimas, nes kur psichinis susirgimas, kur fizinis.

Sutinku. Asmeninė patirtis ne visada yra universali! Mums tai gal yra duobė, iš kurios galima išlipti, bet pvz pažįstu moterį, kuri nuo depresijos gydosi nuo 13m. Galvoju ir apie filmą/knygą Girl, Interrupted. Ne visų depresija yra vienoda, ne visada galima rasti paprastą sprendimą sudėtingam klausimui.

homofoto, 27 m.

Internetinė trolė (agresyvi provokatorė)

Narys nuo: Bal 12, 2016

Siuntimai: 1866

Vietovė: ---------

Nusiųsta: 2019-04-26 12:06

Va ką pastebėjau, kad geriausiai padėti sau gali tik tu pats. Nuėjau pas gydytoją, išrašė antidepresantų, pradėjau gerti juos, velniai žino ką jie ten mano organizmui padarė... Kai kas nutiko, susimąsčiau apie savo gyvenimą, supratau, kad ne išorėje reikia ieškoti pagalbos, o viduje. Ir praktiškai naujas žmskogus. Vaistus išmečiau.

blogas pastebėjimas, pilna situacijų kur negali žmogus išvis sau padėti, tu paėmei vieną savo atskirą atvejį ir pateiki kaip universalią tiesą.

sattune, 21 m.

Mėgėja

Nusiųsta: 2019-04-26 15:14

2019-04-26 12:06, homofoto parašė:

Va ką pastebėjau, kad geriausiai padėti sau gali tik tu pats. Nuėjau pas gydytoją, išrašė antidepresantų, pradėjau gerti juos, velniai žino ką jie ten mano organizmui padarė... Kai kas nutiko, susimąsčiau apie savo gyvenimą, supratau, kad ne išorėje reikia ieškoti pagalbos, o viduje. Ir praktiškai naujas žmskogus. Vaistus išmečiau.

blogas pastebėjimas, pilna situacijų kur negali žmogus išvis sau padėti, tu paėmei vieną savo atskirą atvejį ir pateiki kaip universalią tiesą.

Labai blogas pastebėjimas. Tokiu dalyku kaip universali tiesa išvis netikiu, man viskas gyvenime gali būti kvestionuojama, kadangi gyvenimas nestovi vietoje, o nuolatos keičiasi. O kalbėjau grynai apie save, tai mano asmeninis pastebėjimas, kuris galėtų tikti ir kažkam kitam.

homofoto, 27 m.

Nusiųsta: 2019-04-26 16:56

2019-04-26 15:14, sattune parašė:

2019-04-26 12:06, homofoto parašė:

Labai blogas pastebėjimas. Tokiu dalyku kaip universali tiesa išvis netikiu, man viskas gyvenime gali būti kvestionuojama, kadangi gyvenimas nestovi vietoje, o nuolatos keičiasi. O kalbėjau grynai apie save, tai mano asmeninis pastebėjimas, kuris galėtų tikti ir kažkam kitam.

tu nekalbėjai grynai apie save, tu rašei : "geriausiai padėti sau gali tik tu pats." - čia yra teiginys absoliutus. jeigu galėtų tikti kažkam, tai taip ir rašyti galima, kad mano nuomone, galėtų būti taip, o ne tiesiog rašyti absoliutintą teiginį.

sattune, 21 m.

Mėgėja

Nusiųsta: 2019-04-26 22:47

2019-04-26 16:56, homofoto parašė:

2019-04-26 15:14, sattune parašė:

tu nekalbėjai grynai apie save, tu rašei : "geriausiai padėti sau gali tik tu pats." - čia yra teiginys absoliutus. jeigu galėtų tikti kažkam, tai taip ir rašyti galima, kad mano nuomone, galėtų būti taip, o ne tiesiog rašyti absoliutintą teiginį.

Prisipisinėjimas aukščiausio lygio ^^

homofoto, 27 m.

Nusiųsta: 2019-04-27 00:01

2019-04-26 22:47, sattune parašė:

2019-04-26 16:56, homofoto parašė:

Prisipisinėjimas aukščiausio lygio ^^

ne, visiškai ne aukščiausio lygio, o paprasčiausiai tu parašei apibendrintą teiginį, kuris realybėje yra neteisingas. naudokim žodžius pagal tai ką jie reiškia ir nereikės prisipisinėti. ir mažiau superlatyvų kur jų nereik. "geriausiai padėti", "aukščiausio lygio" - bish plz

sattune, 21 m.

Mėgėja

Nusiųsta: 2019-04-27 14:02
Taigi tame ir esmė, sakau "geriausia", nes man tai atrodo geriausia. Išsireiškimas "aukščiausio lygio" yra plačiai vartojamas hiperbolizmas. Taip kad jūsų šitas diktatoriškas aiškinimas kaip žmogus turėtų kalbėti atrodo mažų mažiausiai apgailėtinai

KRS, 36 m.

Meistras

Narys nuo: Rgp 10, 2006

Siuntimai: 1485

Nusiųsta: 2019-04-29 15:56

2019-04-27 14:02, sattune parašė:
Taigi tame ir esmė, sakau "geriausia", nes man tai atrodo geriausia. Išsireiškimas "aukščiausio lygio" yra plačiai vartojamas hiperbolizmas. Taip kad jūsų šitas diktatoriškas aiškinimas kaip žmogus turėtų kalbėti atrodo mažų mažiausiai apgailėtinai

e, as irgi noriu buti diktatoriumi, sattune - imesk topless nuotrauku. Net neabejoju, kad visas tuntas cia esanciu butcher tipo lesbieciu palaiko sita ideja .. (sorry ne butcher, o butch ... bet, kita vertus, so damn close!)

Nepazistu zmoniu, kurie daug dirbtu ir sirgtu depresija. Cia yra situacija "arba-arba". Arba zmogus dirba (mokosi, turi gyvenimo tiksla kurio siekia etc.), arba serga depresija.
Depresija suserga tie kas daug galvoja koks grazus gyvenimas kitur ir koks miserable pas juos.
Ypac populiaru tarp humanitaru, kadangi protines veiklos nera daug, pajamos mazos arba labai mazos ir tuomet belieka i geresni gyvenima ziureti tik per computer screen.

Depresija yra socialine liga. Robinzonas Kruzas depresija sirgo kol nepapuole i negyvenama sala. Ten visos depresijos staiga baigesi, nes atsirado daug prasmingos veiklos.
Yra dvi zmoniu kategorijos (taip, kategorizuojame, kaip kokius animals):
- Zmones kurie ziuri i kitus ir syssina kodel kitu gyvenimas geresnis
- Zmones kurie actually kasdien gerina savo gyvenima
Sitos kategorijos tarpusavyje salycio tasku neturi t.y. zmogus arba skundziasi arba stengiasi gyventi geriau. Vienu metu ir to ir to daryti neimanoma
Eiti į puslapį: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10
Peršokti į: