Šiuo metu yra prisijungę 220 svečių ir 56 nariai Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Birželis - LGBT išdidumo mėnuo
Visuomeninė Lietuvos gėjų ir lesbiečių svetainė

Apklausa

Kaip dažnai masturbuojatės?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 452, komentarų: 5

Reklama

Renginiai

PRIDE mėnuo 06/20 - 06/28

Lietuvoje panaikintas BK 122 07/02 - 07/02

Endless Kisstory Friday @ SOHO 06/22 22:00 - 06/23 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

Twink Party @ Glamour Gay Sauna 06/22 22:00 - 06/23 08:00, Glamour Gay Sauna, Vilnius

My Own Burning Desire @ SOHO 06/23 22:00 - 06/24 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

Drag Queen LIVE - Kitty Tray & Kitten T (UK) @ SOHO CLUB 06/29 22:00 - 06/30 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

Visi renginiai »

Diskusijos

Moderatorius: Aivmed

Diskusijos » Bendros »Kas jums padeda įveikti vienatvę?

24 puslapiai   1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24

Kas jums padeda įveikti vienatvę?

filavenart, 23 m.

Deivė

Narys nuo: Rgs 08, 2010

Siuntimai: 5436

Vietovė: ---------

Nusiųsta: 2011-01-24 23:28

2011-01-24 18:12, lynutiaxxx parašė:
1. Muzika.
2. Sokoladas.
3. Uzsibrezti tikslai.

Kaip sokoladas padeda?
Puikus atsakymas, tik sokolada pakeisciau sokiais
Nors nusisneku. Man nereikia su ja kovoti, man tiesiog kartais reikia subalansuoti, nes kas perdaug, tas nesveika. Buna prisibendrauji ir jautiesi tuscias, issenkes, o buna bendrauji ir skrendi i savo mintis Vienatvej, kartais pavargsti nuo analiziu, o dazniausiai apmastai tai kas aplinkui ir jauti aplinka ir savo judejima joje, kaip jos dalele.

3, 35 m.

Aistruolė

Narys nuo: Rgs 27, 2008

Siuntimai: 198

Vietovė: Vilnius

Nusiųsta: 2011-01-24 23:31
Alkoholis

WARLIUS, 34 m.

FSM

Narys nuo: Lie 11, 2004

Siuntimai: 14444

Nusiųsta: 2011-01-25 03:13

2011-01-23 14:35, e_vaida parašė:

2011-01-23 14:34, zns parašė:
mano draugai: šuo. katė. žmonės. kompas.

O karves neturit? Ji irgi padetu, o ir naudingesne butu nei suo ar kate.

Super )) Mano stiliaus ironiškas pasakymas Man patinka ))

lynutiaxxx, 18 m.

Aistruolis

Narys nuo: Gru 28, 2009

Siuntimai: 110

Vietovė:

Nusiųsta: 2011-01-25 08:12

2011-01-24 23:28, filavenart parašė:

1. Muzika.
2. Sokoladas.
3. Uzsibrezti tikslai.

Kaip sokoladas padeda?
Nors nusisneku. Man nereikia su ja kovoti, man tiesiog kartais reikia subalansuoti, nes kas perdaug, tas nesveika. Buna prisibendrauji ir jautiesi tuscias, issenkes, o buna bendrauji ir skrendi i savo mintis Vienatvej, kartais pavargsti nuo analiziu, o dazniausiai apmastai tai kas aplinkui ir jauti aplinka ir savo judejima joje, kaip jos dalele.

arba cia man galva nedirba nuo pat ryto arba vel taves nepagaunu, bet man patiko toks atsakymas
Sokoladas man padeda visada nusiraminti, atsipalaiduoti, pajusti kitoki, saldesni gyvenimo skoni itemptoje situacijoje ir ne tik

filavenart, 23 m.

Deivė

Nusiųsta: 2011-01-25 09:41

2011-01-25 08:12, lynutiaxxx parašė:

1. Muzika.
2. Sokoladas.
3. Uzsibrezti tikslai.

Kaip sokoladas padeda?

arba cia man galva nedirba nuo pat ryto arba vel taves nepagaunu, bet man patiko toks atsakymas
Sokoladas man padeda visada nusiraminti, atsipalaiduoti, pajusti kitoki, saldesni gyvenimo skoni itemptoje situacijoje ir ne tik

na as irgi nepagaunu, kaip sokoladas padeda kovoti su vienatve? tipo pakelia nuotaika?

Jei tiek, kad pasijustum rami atsipalaidavusi, tai tada man padeda sokiai, arba sportas atsipalaiduoju, po sporto, ar po sokiu, pvz duse, arba baseine bet taip as siaip atsipalaiduoju, bet visai ne del vienatves

Kas ten buvo pasakes, kad i si pasauli mes atejom vieni ir iseisimi vieni? tai dar jei ir gyvenime vienisauti, tai tada nesuprantu gyvenimo esmes..
bet vienatve ir vienisiai, tai irgi skirtingos diagnozes, tad vienisavimas tai nuo ko kovoti reiketu, o vienatve yra tiesiog sveikas dalykas

Leja, 45 m.

Meistrė

Narys nuo: Kov 17, 2009

Siuntimai: 1438

Vietovė: yra tokia vieta

Nusiųsta: 2011-01-25 09:51

2011-01-24 17:10, insensitive parašė:

2011-01-24 16:31, Leja parašė:
Jos nereikia dirbtinai įveikti. Su vienatve pakanka susidraugauti. Tai - vienas gražiausių dalykų, nes tik vienatvėje žmogus gali pabūti iš tiesų su savimi, pažvelgti į sielos gelmes.

Kažkam susidraugauti pavyksta, o kažkam ne. Kartais, likus su pačiu savimi, nepamatai nieko gražaus. Tad ką daryti tiems, kuriems vienatvė reiškia akistatą su savo menkumu?

Visiems būna blogų akimirkų. Ir tiems, kas su vienatve susidraugavo. Bet tai - ne amžinas dalykas.

filavenart, 23 m.

Deivė

Nusiųsta: 2011-01-25 09:54

Leja, 45 m.

Meistrė

Nusiųsta: 2011-01-25 10:04

2011-01-24 18:54, faenza parašė:
Esama nemažai ekstravertiškų žmonių, kuriems bendrauti reiškia tą patį, kaip ir žuvims plaukioti. Stebiuosi, kai aplinkiniai mato juose kažkokį šarmą, charizmą ir t. t., nes man jie sukelia tik nuovargį, banalybių daugybos lentelės efektą. Ir priešingai, savianalizėse gyvenantis žmogus, net ir smarkokai atitrūkęs nuo tikrovės, socialiai skurdus - dar niekada nenuvylė kaip pašnekovas.

Negaliu nepritarti, kad nemažai ekstravertiškų žmonių "kelia tik nuovargį, banalybių daugybos lentelės efektą", nes teko sutikti tokių tarškalių, tauškiančių apie bet ką, bet kaip, kad tik nebūtų nė sekundės pauzei, kad norėjosi užsikimšti ausis arba užkimšti jiems burnas (mat tuo metu negalėjau atsidurti kitur, tarkim, kartu važiavau autobuse). Toks "bendravimas" išsiurbia energiją.
Bet galiu ir 100 procentų patvirtinti, kad smarkiai nuo tikrovės atitrūkęs žmogus lygiai taip pat gali "išsiurbti", nes asmeniškai pažįstu tokią asmenybę. tikrai labai talentingas žmogus ir savo talentu įdomus, bet lygiai taip pat talentingai ilgai sugeba skųstis. Taigi, tas žmogus įdomus tol, kol nesi jo geras pažįstamas, nes tada jis ima tiesiog terorizuoti skundais dėl savo sudėtingo gyvenimo. Ne visi talentingieji yra stiprūs socialinėje aplinkoje ir su tuo negali susitaikyti.
Tad visokių žmogių gali pasitaikyti ir tarp intravertų, ir tarp ekstravertų. Bet pirmenybę, kol dar gerai žmogaus nepažįstu, teikčiau intravertui.

Leja, 45 m.

Meistrė

Nusiųsta: 2011-01-25 10:06

2011-01-24 22:31, Egluona parašė:

2011-01-24 18:41, faenza parašė:

Taip. Pažįstu merginą, kuri taip pasiekė dugną, ji sako: "Man bloga nuo savęs, dešimt metų buvau viena, ir atrodė, kad užtenka pačios savęs, kad viskas ateis su laiku, bet laikas eina, o aš kiekvieną vakarą esu priversta kapstytis savianalizėse..." Ji dabar kiekvieną jai pasakytą žodį, žvilgsnį sureikšmina ir iš to padaro visą istoriją, bet irgi - puikiai suvokia, kad jau nebemoka normaliai bendrauti neanalizuodama. Lazda turi du galus. Vienatvė - irgi.

Kaip įdomu. Tik man atrodo, ji visai ne dugne. Nemokėjimas normaliai bendrauti - bene labiausiai paplitęs įdomaus žmogaus požymis.

Taip, dešimt metų laikiau ją įdomiu žmogumi. Dabar visi pokalbiai prasideda ir baigiasi: "Kaip manai, kodėl JIS man nepaskambina?" O man neįdomu, kodėl jis nepaskambina, nes jo net nepažįstu.

Kita vertus, sena tiesa: daugelis gyvena porose ir vis tiek jaučiasi vieniši ir nebūtinai dėl to, kad susvetimėję. Kartais apima ir egzistencinė vienatvė. Su ja "kovoju" pasivaikščiojimais po kapines

Tai merginai tiesiog atėjo krizė. Taip visada būna nelaimingai įsimylėjusiems, kad ir kokie jie įdomūs kaio asmenybės būtų. Tiesa, ne visi linkę pasakotis. kai kurie tada tiesiog aklinai užsidaro, kol išsilaižys žaizdas.

morians, 39 m.

Fanatikė

Narys nuo: Sau 16, 2011

Siuntimai: 470

Vietovė:

Nusiųsta: 2011-01-25 10:35
paradoksalu..bet butent vienatve mus vienyja..

lynutiaxxx, 18 m.

Aistruolis

Narys nuo: Gru 28, 2009

Siuntimai: 110

Vietovė:

Nusiųsta: 2011-01-25 11:42

2011-01-25 09:41, filavenart parašė:

2011-01-25 08:12, lynutiaxxx parašė:

1. Muzika.
2. Sokoladas.
3. Uzsibrezti tikslai.

Kaip sokoladas padeda?

na as irgi nepagaunu, kaip sokoladas padeda kovoti su vienatve? tipo pakelia nuotaika?

Jei tiek, kad pasijustum rami atsipalaidavusi, tai tada man padeda sokiai, arba sportas atsipalaiduoju, po sporto, ar po sokiu, pvz duse, arba baseine bet taip as siaip atsipalaiduoju, bet visai ne del vienatves

Kas ten buvo pasakes, kad i si pasauli mes atejom vieni ir iseisimi vieni? tai dar jei ir gyvenime vienisauti, tai tada nesuprantu gyvenimo esmes..
bet vienatve ir vienisiai, tai irgi skirtingos diagnozes, tad vienisavimas tai nuo ko kovoti reiketu, o vienatve yra tiesiog sveikas dalykas

Tai zinoma kad sokoladas negali padeti kovoti su vienatve, tiesiog jis man pasaldina dar viena vienatves kupina diena
Sportas, man asmeniskai, visada padeda issikrauti, isvyti blogas emocijas, mintis ir pan.
Taip, tai nera butent del vienatves, tai mano gyvenimo budas, kuris padeda ir vienatveje

Egluona, 43 m.

Meistrė

Narys nuo: Lap 02, 2007

Siuntimai: 1361

Nusiųsta: 2011-01-25 12:05

2011-01-25 10:06, Leja parašė:

Taip. Pažįstu merginą, kuri taip pasiekė dugną, ji sako: "Man bloga nuo savęs, dešimt metų buvau viena, ir atrodė, kad užtenka pačios savęs, kad viskas ateis su laiku, bet laikas eina, o aš kiekvieną vakarą esu priversta kapstytis savianalizėse..." Ji dabar kiekvieną jai pasakytą žodį, žvilgsnį sureikšmina ir iš to padaro visą istoriją, bet irgi - puikiai suvokia, kad jau nebemoka normaliai bendrauti neanalizuodama. Lazda turi du galus. Vienatvė - irgi.

Kaip įdomu. Tik man atrodo, ji visai ne dugne. Nemokėjimas normaliai bendrauti - bene labiausiai paplitęs įdomaus žmogaus požymis.

Taip, dešimt metų laikiau ją įdomiu žmogumi. Dabar visi pokalbiai prasideda ir baigiasi: "Kaip manai, kodėl JIS man nepaskambina?" O man neįdomu, kodėl jis nepaskambina, nes jo net nepažįstu.

Kita vertus, sena tiesa: daugelis gyvena porose ir vis tiek jaučiasi vieniši ir nebūtinai dėl to, kad susvetimėję. Kartais apima ir egzistencinė vienatvė. Su ja "kovoju" pasivaikščiojimais po kapines

Tai merginai tiesiog atėjo krizė. Taip visada būna nelaimingai įsimylėjusiems, kad ir kokie jie įdomūs kaio asmenybės būtų. Tiesa, ne visi linkę pasakotis. kai kurie tada tiesiog aklinai užsidaro, kol išsilaižys žaizdas.

Krizė, bet ne dėl nelaimingos meilės, nes "jis" kaskart (netgi kas kelios dienos...) vis kitas. Taip ji bando "įveikti vienatvę", kuri nemažai metų kaip ir nebuvo didelė problema.
Bet kur gali nuvesti panašios kovos su vienatve, baisu ir pagalvoti...

Leja, 45 m.

Meistrė

Nusiųsta: 2011-01-25 12:13

2011-01-25 12:05, Egluona parašė:

Krizė, bet ne dėl nelaimingos meilės, nes "jis" kaskart (netgi kas kelios dienos...) vis kitas. Taip ji bando "įveikti vienatvę", kuri nemažai metų kaip ir nebuvo didelė problema.

Įdomu, kiek jai metų... Turbūt įsivaizduoja esanti beviltiškai sena. O štai mano tetulytė ištekėjo trečią kartą būdama jau pensininkė

Egluona, 43 m.

Meistrė

Nusiųsta: 2011-01-25 12:13
Jei žmogus iš prigimties ekstravertas - jam vienatvė (maža, kokios susideda aplinkybės) yra tikras peilis, todėl ir bando su ja kovoti. O intravertams vienatvė - natūrali, prasminga būsena.
Bet šokoladas - tikrai skani priemonė ūpą pakelti

Egluona, 43 m.

Meistrė

Nusiųsta: 2011-01-25 12:16

2011-01-25 12:13, Leja parašė:

2011-01-25 12:05, Egluona parašė:

Įdomu, kiek jai metų... Turbūt įsivaizduoja esanti beviltiškai sena. O štai mano tetulytė ištekėjo trečią kartą būdama jau pensininkė

Kokia smagi tetulytė... Turbūt nemėgstanti ilgai viena būti
Eiti į puslapį: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24
Peršokti į: