Šiuo metu yra prisijungę 67 svečiai ir 13 narių Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Visuomeninė Lietuvos LGBT svetainė
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė
LGBT paramos gruopė

Apklausa

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 91, komentarų: 0

Reklama

Renginiai

Sunday Chill @ Glamour Gay Sauna 05/19 20:00 - 05/20 03:00, Glamour Gay Sauna, Vilnius

Sauna Afterparty @ Glamour Gay Sauna 05/24 22:00 - 05/25 08:00, Glamour Gay Sauna, Vilnius

SoHot Deejay Battle - Round 3: Sonare vs Gyvatnešis @ SOHO 05/24 22:00 - 05/25 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

Gay Naked party @ Glamour Gay Sauna 05/25 22:00 - 05/26 08:00, Glamour Gay Sauna, Vilnius

Last Spring Clubbing Vibes In @ SOHO 05/25 22:00 - 05/26 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

Are You Ready For Summer? @ SOHO 05/31 22:00 - 06/01 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

Visi renginiai »

Diskusijos

Moderatorius: ainas

Diskusijos » Visuomenė ir Mes »Gyvenimas tarsi...

Gyvenimas tarsi...

jeune, - m.

Naujokas

Narys nuo: Bir 15, 2018

Siuntimai: 1

Vietovė:

Nusiųsta: 2018-06-15 19:07
Gyvenimas tarsi žaidimas. Jis kaip monopolis - kai eini per langelius, tu nežinai kas nutiks, ar viskas bus gerai, ar vis dėl to ne; ar laimėsi, ar vis dėl to nusileisi savo draugams ir/ar šeimos nariams.

Bet kalba eina ne apie tai. Būdamas 14-iolikos supratau, kad mane traukia tos pačios lyties žmonės. Žinoma, tai man nepatiko. Labai. Du metus stengiausi atsikratyti šios "Etiketės", nepasiduoti savo potraukiams ir gyventi toliau. Bet tai mane žudo.

Šiuo metu man 16-iolika. Štai sėdžiu ant savo lovos, rašau šią žinutę, ir mąstau - kas toliau? Norėčiau susirasti tą vienintelį, bet... nerandu. Juk gyvenu ne kokiame Vilniuje ar Kaune, o tik Marijampolėje. Be to, Lietuvoje visuomenė vis dar nėra labai tolerantiška tokiems dalykams. Ir gaila tėvų... Toliau apsimesti tuo, kuo nesu? Tuomet kiltų laiko klausimas, kaip ilgai ištverčiau tai.

Prašau, patarkite man. Galbūt padėsit rasti atsakymą.

- Jeune.

homofoto, 27 m.

Internetinė trolė (agresyvi provokatorė)

Narys nuo: Bal 12, 2016

Siuntimai: 1837

Vietovė: ---------

Nusiųsta: 2018-06-15 19:13
ne pirmas ir ne paskutinis ko gero, norintis atsikratyti etiketės. Vienas svarbiausių punktų mano manymu yra tas, kad orientacija ir asmenybė nelabai koreliuoja, ką praktiškai geriausia įsitikinti pažindinantis su įv. žmonėm ( savanorystė,renginiai), bei aišku internete atrandant įvairiausios medžiagos kuri padeda pamesti nereikalingus stereotipus.
nepasiduot savo potraukiams - kuo greičiau save priimsi, tuo mažiau išvaistysi laiko kovojant su tuo kuo nepakovosi, irgi N žmonių patvirtins.

Na o dėl rasti tą vienintelį - čia jau į galvelę mum įkaltos pasakos, dar esi pakankamai jaunas kad atrasti, kokių santykių iš tikro nori, nu ir šiaip jaunas, kad apie tą vienintelį galvot;D

http://isgirsti.lt/jaunimui/psichologines-paramos-grupe-lgbt-patirciu-turintiems-zmonems/

Momimnotcrazyyet, 19 m.

Pamišęs ekspertas

Narys nuo: Gegužė 07, 2017

Siuntimai: 656

Nusiųsta: 2018-06-15 19:58
Labas Jeune. Tavo mintys labai gražios, ganėtinai brandžios ir labai artimos man.

Pirmiausia norėčiau atsakyti į Tavo Monopolio išmintį. Patariu gyvenime nežaisti Monopolio, šis žaidimas yra pilnas rutinos, paviršutiniškumo ir yra paremtas materialistinėmis idėjomis, kas yra itin artima moderniam žmogui. Aišku, kai kuriems šių vertybių užtenka, jog jie galėtų įprasminti savo būtį, bet aš tikiu, jog Tu sieki gyvenime daugiau. Tikiuosi supratai “where I’m comming from”.

Man 18, gimiau ir gyvenau netoli Marijampolės, tad suprantu, jog tai tikrai ne tas miestas, kuriame individas gali atsiskleisti su visom savo spalvom (ypač juokinga, jog šis miestas patapo Lietuvos kultūros sostine 201.

Aš tau patarčiau ieškoti savo vietos gyvenime. Tikrai abu dar esame jauni, tad linkiu tiek Tau tiek sau eiti į priekį, išbandyti save skirtingose kryptyse (nekalbu apie orientaciją), neskubėti (ypač meilės reikaluose). Gal kalbu per saldžiai kaip iš kokio nuvalkioto filmo, tiesiog durniausiu būdu noriu pasakyti, jog viską turi paimti į savo rankas ir laukti.

DrugeliuMetas, 30 m.

FSM

Narys nuo: Spa 01, 2008

Siuntimai: 10043

Vietovė: Klaipėda

Nusiųsta: 2018-06-16 11:37
Kai Tau 16-18 labai norisi kažkam priklausyti ir kad tau priklausytų... Iš vienos pusės tai labai gražus laikotarpis, iš kitos - nelengvas.

Tereikia žinoti, kad tai tik laikotarpis, viskas keičiasi žaibiškai ir tai įvertinsi jau praėjus laikui. Netgi prisiminsi šias būsenas su nostalgija.

True Story.

Uosis, 56 m.

Legenda

Narys nuo: Bal 15, 2002

Siuntimai: 4035

Vietovė: Kaunas

Nusiųsta: 2018-06-16 12:31
Taip. Kur Vienintelis?
Paikosios mergaitės laikė rankose žibintus ir laukė Numylėtinio. Jis eina visomis gatvėmis. Visai nesvarbu ar ta gatvė Marijampolėje ar Londone.
Jo laukiant, buvo svarbu, kad žibintuose nepritrūktų alyvos ir lempa neužgestų.
Tau 16 ar 56. Jo teks laukti visada ir neužmigti, kad alyva nesibaigtų.

homofoto, 27 m.

Nusiųsta: 2018-06-16 15:21

2018-06-16 11:37, DrugeliuMetas parašė:
Kai Tau 16-18 labai norisi kažkam priklausyti ir kad tau priklausytų... Iš vienos pusės tai labai gražus laikotarpis, iš kitos - nelengvas.

Tereikia žinoti, kad tai tik laikotarpis, viskas keičiasi žaibiškai ir tai įvertinsi jau praėjus laikui. Netgi prisiminsi šias būsenas su nostalgija.

True Story.

kad ne tik tokiam amžiui norisi.

angina, 33 m.

Mėgėja

Narys nuo: Kov 27, 2019

Siuntimai: 42

Vietovė:

Nusiųsta: 2019-05-08 02:18
Iš karto pagalvojau apie dainą (ir klipą) Small Town Boy.

Norėčiau pasakyti, kad būk savimi ir gyvenk savo gyvenimą nieko nepaisant, bet netolerantiškoje aplinkoje tai greitai gali pavirsti pragaru. Ar galėtum/norėtum persikraustyti į didesnį miestą (pvz į universitetą Vilniuje ar Kaune?).

Vienintelio(-ės) neranda ir žmonės gyvenantys Vilniuje, Londone ar Niujorke. Tačiau paieškos nebūtinai turi būti tuščios ir skausmingos. Pakeliui galima sutikti įdomių žmonių, kuriuos tu dominsi toks, koks esi, ar tokių, kurie išmokins tave, ko vengti ateityje.

Sėkmės tau

PerfectIsntEasy, 19 m.

Entuziastas

Narys nuo: Kov 24, 2019

Siuntimai: 69

Nusiųsta: 2019-05-09 00:39

2018-06-15 19:07, jeune parašė:
Gyvenimas tarsi žaidimas. Jis kaip monopolis - kai eini per langelius, tu nežinai kas nutiks, ar viskas bus gerai, ar vis dėl to ne; ar laimėsi, ar vis dėl to nusileisi savo draugams ir/ar šeimos nariams.

Bet kalba eina ne apie tai. Būdamas 14-iolikos supratau, kad mane traukia tos pačios lyties žmonės. Žinoma, tai man nepatiko. Labai. Du metus stengiausi atsikratyti šios "Etiketės", nepasiduoti savo potraukiams ir gyventi toliau. Bet tai mane žudo.

Šiuo metu man 16-iolika. Štai sėdžiu ant savo lovos, rašau šią žinutę, ir mąstau - kas toliau? Norėčiau susirasti tą vienintelį, bet... nerandu. Juk gyvenu ne kokiame Vilniuje ar Kaune, o tik Marijampolėje. Be to, Lietuvoje visuomenė vis dar nėra labai tolerantiška tokiems dalykams. Ir gaila tėvų... Toliau apsimesti tuo, kuo nesu? Tuomet kiltų laiko klausimas, kaip ilgai ištverčiau tai.

Prašau, patarkite man. Galbūt padėsit rasti atsakymą.

- Jeune.

Love, pats užaugau Zarasuose, tai visiškai suprantu tave. Dėl tolerancijos - tai kuo mažiau kreipk dėmesį į kitus žmones, nes tu jų pats nepakeisi ir jiem ir toliau netiks kas nors. Šiaip iš vis, baigsi mokyklą, išvyksi studijuot, viskas pasikeis. Atsiras kita aplinka, kiti žmonės, nebesivaržysi taip. O dėl tėvų, tai tiesiog pabandyk pasikalbėt su jais. Jei nesijauti gerai meluodamas, tai stenkis daryti tai, kas tau atrodo teisinga plius tau tik 16, džiaukis gyvenimu be vaikino ir proga bręsti kaip asmenybei

Oksa, 39 m.

Pamišusi ekspertė

Narys nuo: Lie 17, 2015

Siuntimai: 814

Vietovė: Vilnius

Nusiųsta: 2019-05-10 01:23
Geras filmas

Vajezus, 45 m.

Meistras

Narys nuo: Bal 24, 2002

Siuntimai: 1318

Vietovė: Vilnius

Nusiųsta: 2019-05-10 07:54
Autorius dingo iš GL vos sukūręs temą, o jūs čia vis dar kalbatės su vaiduokliais

PerfectIsntEasy, 19 m.

Entuziastas

Narys nuo: Kov 24, 2019

Siuntimai: 69

Nusiųsta: 2019-05-10 09:02

2019-05-10 07:54, Vajezus parašė:
Autorius dingo iš GL vos sukūręs temą, o jūs čia vis dar kalbatės su vaiduokliais

Autorius dingo, bus tokių pačių autorių. Gal kam ir padės

homofoto, 27 m.

Nusiųsta: 2019-05-15 08:31
kaip autorius nedings kai vien trans/homofobiniai ir seksistiniai komentarai forume dominuoja

creyzi, 51 m.

Legenda

Narys nuo: Lap 13, 2006

Siuntimai: 2461

Nusiųsta: 2019-05-15 13:51
Šachmatų žaidimas....

homofoto, 27 m.

Nusiųsta: 2019-05-17 19:45

2019-05-15 13:51, creyzi parašė:
Šachmatų žaidimas....

visai nepanašus gyvenimas į šachmatus
Peršokti į: