Šiuo metu yra prisijungę 230 svečių ir 31 narys Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Birželis - LGBT išdidumo mėnuo
Visuomeninė Lietuvos gėjų ir lesbiečių svetainė
EMIS

Apklausa

Kaip dažnai masturbuojatės?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 445, komentarų: 5

Reklama

Renginiai

PRIDE mėnuo 06/20 - 06/28

Lietuvoje panaikintas BK 122 07/02 - 07/02

Endless Kisstory Friday @ SOHO 06/22 22:00 - 06/23 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

Twink Party @ Glamour Gay Sauna 06/22 22:00 - 06/23 08:00, Glamour Gay Sauna, Vilnius

My Own Burning Desire @ SOHO 06/23 22:00 - 06/24 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

Drag Queen LIVE - Kitty Tray & Kitten T (UK) @ SOHO CLUB 06/29 22:00 - 06/30 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

Visi renginiai »

Diskusijos

Moderatorius: 666

Diskusijos » Seksas »cruising Vilniuje (ir kitur)

cruising Vilniuje (ir kitur)

alfaomega, 24 m.

Naujokas

Narys nuo: Bir 12, 2018

Siuntimai: 4

Vietovė: Vilnius

Nusiųsta: 2018-06-12 14:02
Ar egzistuoja toks dalykas kaip cruising sostinėje?
ar tai jau seniai išnyko ir visiem aktualu tik "čia, dabar, kuo greičiau" kaip kad app'sas Grindr ar PlanetRomeo ar skelbimai internete.

Teko girdėti, jog Vingio parke tai kartais vyksta, gal kas patvirtins ar paneigs nesu didelis Vilniaus miesto žinovas, gal kur yra tikrai aktyvių Cruising vietų čia ar kituose miestuose...

Gay pliažai prie jūros nesiskaito, nes ten ir savaime aišku

nežinantiems "cruising" reiškia intymių santykių paieškos viešose vietose, dažniausiai parkuose ar net viešuose WC, kuomet susižvalgius ar kitaip susitarus pasiekiamas dažniausiai anoniminis intymus kokio nors tipo fizinis kontaktas.

Pasidalinkite savo mintimis/patirtimis apie šį reiškinį Cruising

homofoto, 26 m.

Meistrė

Narys nuo: Bal 12, 2016

Siuntimai: 1414

Vietovė: ---------

Nusiųsta: 2018-06-12 15:11
o kas blogo seksu užsiimti privačiose vietose? žmonės, kurie turi social anxiety ir taip patiria pakankamai sunkumų, užtikti kažką užsiimant sexu tūlike tikrai nepadeda - pagalvokit apie kitus (čia aš ne apie save). nu kuom netinka tiesiog tinder ir grindr naudot jei sekso ieškai?

alfaomega, 24 m.

Naujokas

Nusiųsta: 2018-06-12 15:52

2018-06-12 15:11, homofoto parašė:
o kas blogo seksu užsiimti privačiose vietose? žmonės, kurie turi social anxiety ir taip patiria pakankamai sunkumų, užtikti kažką užsiimant sexu tūlike tikrai nepadeda - pagalvokit apie kitus (čia aš ne apie save). nu kuom netinka tiesiog tinder ir grindr naudot jei sekso ieškai?

klaidingai mane supratot.... su Grindr ar dar kuo viskas tvarkoj, tiesiog norėjau pasidomėt ar cruising vyksta čia, LT.... kai kuriuos žmones tai tiesiog jaudina ir tai visiškai normalu. O dėl užtikimo tualete, tai jau kiekvienas "cruiseris" turi turėt supratimą kur tam yra tinkama vieta, o kur tikrai nereiktų... o tualete galima ir užsirakint duris beje nemaišykite cruising su exhibicionizmu.

homofoto, 26 m.

Meistrė

Nusiųsta: 2018-06-12 16:29

2018-06-12 15:52, alfaomega parašė:

2018-06-12 15:11, homofoto parašė:

klaidingai mane supratot.... su Grindr ar dar kuo viskas tvarkoj, tiesiog norėjau pasidomėt ar cruising vyksta čia, LT.... kai kuriuos žmones tai tiesiog jaudina ir tai visiškai normalu. O dėl užtikimo tualete, tai jau kiekvienas "cruiseris" turi turėt supratimą kur tam yra tinkama vieta, o kur tikrai nereiktų... o tualete galima ir užsirakint duris beje nemaišykite cruising su exhibicionizmu.

tai visiškai normalu, nu čia svarbiausias argumentas. ok, užsirakint duris galima, bet tada kiti negalės naudot tūliko PAGAL PASKIRTĮ. papasakok plačiau tada, kas yra ta tinkama vieta, ir kuom namai nėra tinkama.

Momimnotcrazyyet, 19 m.

Pamišęs ekspertas

Narys nuo: Gegužė 07, 2017

Siuntimai: 538

Nusiųsta: 2018-06-12 17:27
Mano religinė ideologija tam prieštarauja!

alfaomega, 24 m.

Naujokas

Nusiųsta: 2018-06-12 23:54

2018-06-12 16:29, homofoto parašė:

2018-06-12 15:52, alfaomega parašė:

tai visiškai normalu, nu čia svarbiausias argumentas. ok, užsirakint duris galima, bet tada kiti negalės naudot tūliko PAGAL PASKIRTĮ. papasakok plačiau tada, kas yra ta tinkama vieta, ir kuom namai nėra tinkama.

nesakau, kad namai nėra tinkama, kaip kad ir Grindr nėra netinkamas. čia tas pats kas valgyt sausą bulvę - maistingumas tai toks pat, bet daug skaniau užsidėt prieskonių kokių taip pat ir su cruising - kai kuriuos žmones toks anonimiškumas jaudina į cruising reiškinį manau įeina ir "glory hole", nors tokių turbūt niekur nėra
o kad "kiti negalės naudot tūliko pagal paskirtį" tai čia jau pačių cruiserių asmeninis reikalas susivokt, kad per daug savivaliaut nereiktų.....
anyway mūsų nuomonės išsiskiria, mane cruising savotiškai žavi, tavęs - ne, tuo ir galim taikiai baigt mudviejų diskusiją

homofoto, 26 m.

Meistrė

Nusiųsta: 2018-06-13 12:21

2018-06-12 23:54, alfaomega parašė:

2018-06-12 16:29, homofoto parašė:

nesakau, kad namai nėra tinkama, kaip kad ir Grindr nėra netinkamas. čia tas pats kas valgyt sausą bulvę - maistingumas tai toks pat, bet daug skaniau užsidėt prieskonių kokių taip pat ir su cruising - kai kuriuos žmones toks anonimiškumas jaudina į cruising reiškinį manau įeina ir "glory hole", nors tokių turbūt niekur nėra
o kad "kiti negalės naudot tūliko pagal paskirtį" tai čia jau pačių cruiserių asmeninis reikalas susivokt, kad per daug savivaliaut nereiktų.....
anyway mūsų nuomonės išsiskiria, mane cruising savotiškai žavi, tavęs - ne, tuo ir galim taikiai baigt mudviejų diskusiją

per mažai smailų. galim baig, galim nebaigt. man įdomu dabar, sakai kad tai visiškai normalu, o kas būtų nenormalu šiuo klausimu?

A, 22 m.

Entuziastas

Narys nuo: Bir 16, 2015

Siuntimai: 78

Vietovė:

Nusiųsta: 2018-06-13 12:36
Kauno Acropolis. Už ledo arenos. WC. Prie baro WOK.
Čiulpimo garsai. Tik garsiai nekosėkite. Tylos!

homofoto, 26 m.

Meistrė

Nusiųsta: 2018-06-13 13:03

2018-06-13 12:36, A parašė:
Kauno Acropolis. Už ledo arenos. WC. Prie baro WOK.
Čiulpimo garsai. Tik garsiai nekosėkite. Tylos!

rimtai? reik nuvaryt

emina, 32 m.

Pamišusi ekspertė

Narys nuo: Bir 23, 2010

Siuntimai: 802

Nusiųsta: 2018-06-13 13:05
o kodel ne kokioja Ariogaloja ? o butent "S" Vilnija ?

A, 22 m.

Entuziastas

Narys nuo: Bir 16, 2015

Siuntimai: 78

Vietovė:

Nusiųsta: 2018-06-13 13:31
seniai žinomas meeting point'as tokiems reikalams. Tik koks ten scheduling'as nežinau. Aha, reiktų padaryti kolektyvinę gayline išvyką, kol dar ledo arena veikia

homofoto, 26 m.

Meistrė

Nusiųsta: 2018-06-13 13:33

2018-06-13 13:31, A parašė:
seniai žinomas meeting point'as tokiems reikalams. Tik koks ten scheduling'as nežinau. Aha, reiktų padaryti kolektyvinę gayline išvyką, kol dar ledo arena veikia

nu kam žinomas kam ne; D jo darom gayline išvyką, jau matau kaip susirenka visi anoniminiai anketų vartotojai; D

alfaomega, 24 m.

Naujokas

Nusiųsta: 2018-06-13 14:23

2018-06-13 12:21, homofoto parašė:

2018-06-12 23:54, alfaomega parašė:

per mažai smailų. galim baig, galim nebaigt. man įdomu dabar, sakai kad tai visiškai normalu, o kas būtų nenormalu šiuo klausimu?

mano nuomone išvis nėra vienareikšminško "normalumo" apskirtai niekur... kai kuriem pvz sexas prieš vedybas yra visiškai nenormalu ir netoleruotina... šiaip labai čia jau nukrypstama nuo temos, tai manau nebeverta tęst, o jei vis dar norisi, manau tada geriau private..
Peršokti į: