Šiuo metu yra prisijungę 124 svečiai ir 13 narių Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Su Šv. Kalėdomis ir Naujaisiais Metais
Visuomeninė Lietuvos gėjų ir lesbiečių svetainė

Apklausa

Ar Lietuva paskutinė Europoje įteisins tos pačios lyties porų sąjungas?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 248, komentarų: 9

Reklama

Renginiai

Gay Naked party @ Glamour Gay Sauna 12/16 22:00 - 12/17 08:00, Glamour Gay Sauna, Vilnius

Cold Weather Buzz @ SOHO 12/16 22:00 - 12/17 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

Sunday Chill @ Glamour Gay Sauna 12/17 20:00 - 12/18 03:00, Glamour Gay Sauna, Vilnius

S.T.A.Y.A.K. @ Glamour Gay Sauna 12/22 22:00 - 12/23 08:00, Glamour Gay Sauna, Vilnius

Fluffy & White @ SOHO 12/22 22:00 - 12/23 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

SoHot Muscle Classics @ SOHO 12/23 22:00 - 12/24 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

Visi renginiai »

Diskusijos

Moderatorius: 666

Diskusijos » Homoseksualumas »Homoseksualus vyras tarp heteroseksualų

4 puslapiai   1 | 2 | 3 | 4

Homoseksualus vyras tarp heteroseksualų

BB, 22 m.

Mėgėjas

Narys nuo: Gru 04, 2017

Siuntimai: 41

Vietovė: Vilnius

Nusiųsta: 2017-12-06 23:57

2017-12-06 23:50, Laura_Hughes parašė:

2017-12-06 23:47, BB parašė:

Tipo seksualinė orientacija daro įtaką bendravimui? Baikit, nemanau.

Daro. Jau sakiau.

Ok. Tegul jums daro.

homofoto, 26 m.

Fanatikas

Narys nuo: Bal 12, 2016

Siuntimai: 255

Vietovė: Kaunas

Nusiųsta: 2017-12-07 00:41

2017-12-06 23:57, BB parašė:

2017-12-06 23:50, Laura_Hughes parašė:

Daro. Jau sakiau.

Ok. Tegul jums daro.

kad nelabai čia mums rinktis ar daro, nes daro; )

Saif_al_Jabbar, 32 m.

Aistruolis

Narys nuo: Spa 03, 2010

Siuntimai: 197

Nusiųsta: 2017-12-07 06:37

2017-12-06 23:46, BB parašė:

Nelabai kitas nickas, tik santrupa, ir aš problemų nerandu, kad esu ultra left, ir dar gender neutral (tiesą sakant nelabai suprantu prie ko čia futurama, bet wtv). Bet galiu atsiprašyti tavęs, kad trukdau tavo sunkų gyvenimą. Pasistengsiu nelysti į tavo akis.
Kai išmoksi rašyti žodį lįsti, gal ir kada nors patikėsiu, kad apie ultra left ir gender neutrality išmanai ką nors daugiau, nei papūga apie savo plunksnų spalvą. O dabar, tu man primeni žmogų, kuris, viso labo, iki sąmonės netekimo stengiasi būti unikalus iš šokiruojantis, politinis aktyvistas. O iš tiesų nėra. Labai liūdna, kai bandai sekti madą, tačiau nesivargini būti nuoseklus ir bent kiek giliau reflektuoti filosofiją, kuria, atseit, remi savo gyvenimą ir veikimą. Kai tas veikimas tėra gayline diskusija ar vakarėlyje numesta padrika frazė "aš panseksuali". Oh, kaip įdomu, kaip unikalu, kaip šokiruoja... Netgi primeni mano pusseserę, kurį tavo amžiaus visiems plepėjo, kokia yra biseksuali (tuomet buvo madinga būti biseksualiu) ir linkusi į incestą. Iš to, beje, jau nieko nebeliko -- ji dabar jau yra standartinė namų šeimininkė.

BB, 22 m.

Mėgėjas

Nusiųsta: 2017-12-07 16:18

2017-12-07 06:37, Saif_al_Jabbar parašė:

2017-12-06 23:46, BB parašė:

Nelabai kitas nickas, tik santrupa, ir aš problemų nerandu, kad esu ultra left, ir dar gender neutral (tiesą sakant nelabai suprantu prie ko čia futurama, bet wtv). Bet galiu atsiprašyti tavęs, kad trukdau tavo sunkų gyvenimą. Pasistengsiu nelysti į tavo akis.
Kai išmoksi rašyti žodį lįsti, gal ir kada nors patikėsiu, kad apie ultra left ir gender neutrality išmanai ką nors daugiau, nei papūga apie savo plunksnų spalvą. O dabar, tu man primeni žmogų, kuris, viso labo, iki sąmonės netekimo stengiasi būti unikalus iš šokiruojantis, politinis aktyvistas. O iš tiesų nėra. Labai liūdna, kai bandai sekti madą, tačiau nesivargini būti nuoseklus ir bent kiek giliau reflektuoti filosofiją, kuria, atseit, remi savo gyvenimą ir veikimą. Kai tas veikimas tėra gayline diskusija ar vakarėlyje numesta padrika frazė "aš panseksuali". Oh, kaip įdomu, kaip unikalu, kaip šokiruoja... Netgi primeni mano pusseserę, kurį tavo amžiaus visiems plepėjo, kokia yra biseksuali (tuomet buvo madinga būti biseksualiu) ir linkusi į incestą. Iš to, beje, jau nieko nebeliko -- ji dabar jau yra standartinė namų šeimininkė.

Pabandysiu gražiai ir nelabai gražiai.
Tai gal pradėsiu nuo to, kad jeigu jau vadini mane Super Duper Ultra leftiste, tai turėtum suprasti, kad visi šie išvardinti žmogaus bruožai, mano akimis nėra kažkas blogo. Nematau nieko blogo neišmanyti „savo filosofijos", rėkauti, kad „esu panseksuali", bei būti namų šeimininke, jei tai yra žmogaus pasirinkimas ar apskritai nurimti senstant.
Kitas dalykas apskritai nemanau, kad „aš esu panseksuali" yra padrika frazė, kad mano atstovaujamas gyvenimo būdas yra madingas, turintis kažką šokiruoti ir apskritai, kad seksualinė orientacija gali būti madinga, o ypač, kad biseksualumas buvo kažkada kažkada madingas, net jei seksualinė orientacija yra mada. Šiek tiek tuomet reikėtų apžvelgti LGBT klimatą praeityje ir ypač Lietuvos praeityje.
Trečias dalykas: labai geras bruožas daryti išvadas apie žmogų, kurio neesi sutikęs gyvenime ir spręsti apie tai ką jis daro, ko nedaro iš gėlyno. Kodėl tu taip sureikšmini šią erdvę, nelabai suprantu. Aš tik pasakiau, jog man gaila, jog kitų seksualinė orientacija daro įtaką kaip jūs su jais bendraujate, nes aš asmeniškai su tuo nesusiduriu, o tu čia pradėjai mane pulti.
Labai atsiprašau už padaryta gramatinę klaidą.
Tiesa labai protinga „madingai" nežinant ką padoraus pasakyti prikibti prie gramatinių klaidų, amžiaus ir lyties (tiesa dar pamiršai paminėti mano dėmesio trūkumus ar dar kokius prichologinius sutrikimus, kaip tai darydavai anksčiau). Jei nesupranti apie ką aš, tai siūlau dar kartą perskaityti savo komentarą. O jei nori žaisti tą žaidimą, tai galim (nors nelabai mėgstu tų prisikabinėjimų): lietuviškos kabutės atsidaro apačioje, kodas jeigu ką - alt+0132, o apskritai vadinti moterimi standartine namų šeiminke kaip kažkokį neigiamą bruožą yra standartinis white privileged male bruožas. Labai nesmagu, kad tavo pusseserė iš tavo pusės turi patirti tokį tavo požiūrį į ją.
Ar ne per daug tau kažką primenu? Tiesą sakant ačiū tau už ateities pranašystes. Čia iš žvaigždžių ar akių, nes jaučiu, kad tiesą sakai, labai apsidžiaugčiau, jei tiesą sakytum (jei manai, kad čia sarkazmas dėl apsidžiaugimo, tai nebemanyk).
O kaip aš elgiuosi ar ką darau, ko nedarau yra mano reikalas, o ne interneto verta diskusija ir aš neturiu teisintis prieš gėlyną kas ir kaip. Bet kokiu atveju iškėlei hipotezes, kurias nebūtina man patvirtinti ar nuneigti.

leftistinė žertva baigia
Nebesikišu į šią diskusiją.

Saif_al_Jabbar, 32 m.

Aistruolis

Narys nuo: Spa 03, 2010

Siuntimai: 197

Nusiųsta: 2017-12-07 17:09

2017-12-07 16:18, BB parašė:

Pabandysiu gražiai ir nelabai gražiai.
Tai gal pradėsiu nuo to, kad jeigu jau vadini mane Super Duper Ultra leftiste, tai turėtum suprasti, kad visi šie išvardinti žmogaus bruožai, mano akimis nėra kažkas blogo. Nematau nieko blogo neišmanyti „savo filosofijos", rėkauti, kad „esu panseksuali", bei būti namų šeimininke, jei tai yra žmogaus pasirinkimas ar apskritai nurimti senstant.
Kitas dalykas apskritai nemanau, kad „aš esu panseksuali" yra padrika frazė, kad mano atstovaujamas gyvenimo būdas yra madingas, turintis kažką šokiruoti ir apskritai, kad seksualinė orientacija gali būti madinga, o ypač, kad biseksualumas buvo kažkada kažkada madingas, net jei seksualinė orientacija yra mada. Šiek tiek tuomet reikėtų apžvelgti LGBT klimatą praeityje ir ypač Lietuvos praeityje.
Trečias dalykas: labai geras bruožas daryti išvadas apie žmogų, kurio neesi sutikęs gyvenime ir spręsti apie tai ką jis daro, ko nedaro iš gėlyno. Kodėl tu taip sureikšmini šią erdvę, nelabai suprantu. Aš tik pasakiau, jog man gaila, jog kitų seksualinė orientacija daro įtaką kaip jūs su jais bendraujate, nes aš asmeniškai su tuo nesusiduriu, o tu čia pradėjai mane pulti.
Labai atsiprašau už padaryta gramatinę klaidą.
Tiesa labai protinga „madingai" nežinant ką padoraus pasakyti prikibti prie gramatinių klaidų, amžiaus ir lyties (tiesa dar pamiršai paminėti mano dėmesio trūkumus ar dar kokius prichologinius sutrikimus, kaip tai darydavai anksčiau). Jei nesupranti apie ką aš, tai siūlau dar kartą perskaityti savo komentarą. O jei nori žaisti tą žaidimą, tai galim (nors nelabai mėgstu tų prisikabinėjimų): lietuviškos kabutės atsidaro apačioje, kodas jeigu ką - alt+0132, o apskritai vadinti moterimi standartine namų šeiminke kaip kažkokį neigiamą bruožą yra standartinis white privileged male bruožas. Labai nesmagu, kad tavo pusseserė iš tavo pusės turi patirti tokį tavo požiūrį į ją.
Ar ne per daug tau kažką primenu? Tiesą sakant ačiū tau už ateities pranašystes. Čia iš žvaigždžių ar akių, nes jaučiu, kad tiesą sakai, labai apsidžiaugčiau, jei tiesą sakytum (jei manai, kad čia sarkazmas dėl apsidžiaugimo, tai nebemanyk).
O kaip aš elgiuosi ar ką darau, ko nedarau yra mano reikalas, o ne interneto verta diskusija ir aš neturiu teisintis prieš gėlyną kas ir kaip. Bet kokiu atveju iškėlei hipotezes, kurias nebūtina man patvirtinti ar nuneigti.

leftistinė žertva baigia
Nebesikišu į šią diskusiją.

Aye, belvyzgos (neišmanyti, ką rašai), nėra blogai. Gayline blevyzgos net neįpareigoja rašyti taisyklingai. O aš esu baltasis privilegijuotas vyras engiantis visus kitus. Ir eilinį kartą suklydau tave įvardydamas. Nes tu pati savo apibrėžimą keiti kas penkias minutes ir, kai kažkas neteisingai atspėja kuo esi dabar, apkaltini visais siaubais ir baubais. Ir tau gaila žmonių kurie su skirtingais žmonėmis bendrauja skirtingai. Tokiu atveju, man gaila žmonių, kuriems reikia bendrauti su tavimi, nes vienintelis dalykas, ko iš tokio rinkinio galima pasisemti, yra neįpareigojančios blevyzgos ir nuolat kintantis savęs apibrėžimas, kuris tą pačia akimirką visiems pranešamas. Aš aš aš ir t.t. Kitos egzistencijos formos yra vertos pasigailėjimo išskyrus tavo egzistencijos srautą.

fem-i, 22 m.

Aistruolis

Narys nuo: Spa 28, 2017

Siuntimai: 117

Nusiųsta: 2017-12-07 18:36

2017-12-07 17:09, Saif_al_Jabbar parašė:

Aye, belvyzgos (neišmanyti, ką rašai), nėra blogai. Gayline blevyzgos net neįpareigoja rašyti taisyklingai. O aš esu baltasis privilegijuotas vyras engiantis visus kitus. Ir eilinį kartą suklydau tave įvardydamas. Nes tu pati savo apibrėžimą keiti kas penkias minutes ir, kai kažkas neteisingai atspėja kuo esi dabar, apkaltini visais siaubais ir baubais. Ir tau gaila žmonių kurie su skirtingais žmonėmis bendrauja skirtingai. Tokiu atveju, man gaila žmonių, kuriems reikia bendrauti su tavimi, nes vienintelis dalykas, ko iš tokio rinkinio galima pasisemti, yra neįpareigojančios blevyzgos ir nuolat kintantis savęs apibrėžimas, kuris tą pačia akimirką visiems pranešamas. Aš aš aš ir t.t. Kitos egzistencijos formos yra vertos pasigailėjimo išskyrus tavo egzistencijos srautą.

Panelės, nesipykite, judvi abi gražios

---Fem

DivaFranco, 18 m.

Fanatikas

Narys nuo: Rgs 06, 2017

Siuntimai: 305

Vietovė: Kitur Lietuvoje

Nusiųsta: 2017-12-07 19:03

2017-12-07 18:36, fem-i parašė:

---Fem

Jeeez, nu ir dramos

fem-i, 22 m.

Aistruolis

Nusiųsta: 2017-12-07 20:37
Kaip su heteroseksualais nebendrausi skirtingai, kai norisi iščiulpti iš jų paskutinį lašą.

---Fem

homofoto, 26 m.

Fanatikas

Nusiųsta: 2017-12-07 23:48

---Fem

seksistinis argumentas, nors iš tavęs nekeista

homofoto, 26 m.

Fanatikas

Nusiųsta: 2017-12-07 23:48

2017-12-07 20:37, fem-i parašė:
Kaip su heteroseksualais nebendrausi skirtingai, kai norisi iščiulpti iš jų paskutinį lašą.

---Fem

galima plačiau?

---BU

fem-i, 22 m.

Aistruolis

Nusiųsta: 2017-12-08 07:29

2017-12-07 23:48, homofoto parašė:

---Fem

seksistinis argumentas, nors iš tavęs nekeista

Oi mažyte, aš netyčia.

---Fem

DivaFranco, 18 m.

Fanatikas

Narys nuo: Rgs 06, 2017

Siuntimai: 305

Vietovė: Kitur Lietuvoje

Nusiųsta: 2017-12-08 08:27
Aš tai tarp heteroseksualų nesijaučiu gerai, galiu pasakyti iš karto vis tiek, LGBT tarpe ir daugiau bendrų temų atsiranda, ir suprantame vieni kitus labiau. Daugumai hetero žmonių vis dar sunku suprasti homoseksualumą.

fem-i, 22 m.

Aistruolis

Nusiųsta: 2017-12-08 13:37
Sunku patikėti, bet netrolinsiu jūsų šįkart.

Jei žmoguje pastebite pirmiausia orientaciją - man jūsų taip nesveikai gaila. Nuoširdžiai. Esate kažkokie traumuoti padarai (nors tai jau seniausiai aišku, nes nu WOW, tokių šūdų, kokius jūs rašote dar niekur kitur neskaičiau), kurie pastebėdami orientaciją tuo pačiu ir nubrėžia liniją tarp heteroseksualių asmenų ir homoseksualių.
Aš nesijaučiu kitaip tarp heteroseksualų. Aš jaučiuosi kitaip, t.y. Nejaukiai ir nemaloniai, tarp debilų, kurių yra tiek homoseksualios, tiek heteroseksualios orientacijos.

---Fem

P. S. Myliu tave, leftistine lerva.

BB, 22 m.

Mėgėjas

Nusiųsta: 2017-12-08 13:51
Neturi ką šnekėti su heteroseksualiais sako. Sako dėl to, kad jie heteroseksualūs. Sako, nes daugiau temų su homoseksualiais gali pašnekėti, pvz.: geriausia aplaižymo technika. Pačios svarbiausios temos eva.

UTF16, 33 m.

Pamišęs ekspertas

Narys nuo: Gegužė 04, 2007

Siuntimai: 540

Vietovė:

Nusiųsta: 2017-12-08 15:35
Būtų puiku, jei tai tebūtų pokalbių aplaižymo technika reikalas.

Mano viena iš tolerantiškesnių bendradarbių, kuri žino mano orientaciją ir su kuria mes dažnai pabendraujam ne tik prie darbo stalo, dažnai pabrėžia, kad jos koks nors naujas vaikinas „nekenčia p*darų, žydų ir negrų“. Ji tikisi, kad taip parodo, jog moka atskirti vienus draugus nuo kitų ir į pažiūras nekreipia daug dėmesio, t. y. ji puikiai toleruoja netoleranciją. Man tai labiau atrodo, kad toks elgesys netaktiškas.

Kita pažįstama mergina rūpestingai aptarinėja su manim savo meilės reikalus, bet iškart nukreipia pokalbį, kai tik kalba nors kiek pasisuka apie mano šeimą, asmeninį gyvenimą ir pan. Jeigu nori su tokiu žmogum „pabendrauti“, tai pasiimk kokią knygą paskaityti, kol ji pasakos apie naujausią keršto planą prieš savo buvusįjį.

Kai kurių net ir tolerantiškų bendradarbių reakcija LGBT temomis (pvz., subtilus pakikeninas išgirdus žodį gėjus, įvairūs juokeliai apie gėjų poras) sudaro įspūdį, kad rimtą gyvenimą gali turėti tik heteroseksualus žmogus. Gėjus komandoje – tai kažkoks klounas („the only gay in the village“), kurio pirminė paskirtis yra palinksminti ar pabūti gera „padruške“.

Pokalbiai dalies išsilavinusių hetero-vyrų aplinkoje turi visai kitokių problemų. Jiems, ypač mano amžiaus, labai svarbūs klausimai: kada tavo vestuvės, kiek turėsi vaikų, kokios patinka panos. Su jais galima bendrauti tol, kol jų heteroseksualumas nesilieja per kraštus.
Eiti į puslapį: 1 | 2 | 3 | 4
Peršokti į: