Šiuo metu yra prisijungę 170 svečių ir 4 nariai Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Visuomeninė Lietuvos LGBT svetainė
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė
Įvairi šeima

Apklausa

Kurie politiniai rinkimai jums svarbiausi?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 727, komentarų: 2

Reklama
Renginiai

What's Next? Winter Wonderland @ SOHO 12/14 22:00 - 12/15 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

Twink Party @ Glamour Gay Sauna 12/14 22:00 - 12/15 08:00, Glamour Gay Sauna, Vilnius

Snowy POP Wintry Feeling @ SOHO 12/15 22:00 - 12/16 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

Gay Naked party @ Glamour Gay Sauna 12/15 22:00 - 12/16 08:00, Glamour Gay Sauna, Vilnius

Sunday Chill @ Glamour Gay Sauna 12/16 20:00 - 12/17 03:00, Glamour Gay Sauna, Vilnius

It’s Snowing Men Mode On @ SOHO 12/21 22:00 - 12/22 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

Visi renginiai »
Įvykių kalendorius


„Žalgirės"

Laikas:lapkričio 19 18:00 - 21:15
Vieta/adresas:Nacionalinis Kauno dramos teatras, Laisvės al. 71, Kaunas
Dalyvauja: BayRidge, Haskiss.

Zalgires_repeticija_20170219_0060-1024x682

„Žalgirės" - moterų mėgėjų krepšinio komanda, kurios nares vienija bendras tikslas - sudalyvauti mėgėjų krepšinio čempionate Aliaskoje. 

„Žalgirių" komandos kapitonė - lengvoji krašto puolėja Sandra Fakulina (aktorė Elzė Gudavičiūtė). Jos charakteris - ne dovanėlė, bet mergina labai nuoširdžiai padeda savo mylimajai Astai Kilytei (aktorė Goda Petkutė), kuri dar tik mokosi žaisti atakuojančios gynėjos pozicijoje. Komandą puošia grožio kulto vergė, vidurio puolėja Toma Kunigunda (aktorė Aistė Zabotkaitė) ir merginų širdis daužanti įžaidėja Goda Meilutė (aktorė Martyna Gedvilaitė). Prie jų prisijungia turtingo vyro žmona, gyvenimo permainoms nusiteikusi Ona Ledinskienė (aktorė Inga Mikutavičiūtė). Komandos narę, krašto puolėją Dianą Lazutkiną (akt. Eglė Grigaliūnaitė) derėtų pristatyti kaip vegetarę, feministę bei aktyvistę. Taip pat negalima pamiršti tyliojo komandos balso - Birutės Vaidilutės (aktorė Giedrė Žaliauskaitė). Klausos ir kalbėjimo sutrikimų turinčiai merginai „Žalgirių" komanda yra ta vieta, kurioje ji atranda galimybę save įprasminti ir parodyti puikios gynėjos galimybes. „Žalgires" treniruoja buvusi profesionali žaidėja - tikra sporto fanatikė. Aktorės Daivos Rudokaitės įkūnijama trenerė Laima Kėlinaitė trokšta garbės, yra ambicinga, stipri asmenybė, bet nėra laiminga, o jos vienintelė šeima yra ši komanda…


Krepšinio aikštele tapusioje scenoje žaidėjos ne tik gainioja kamuolį, tobulina krepšinio techniką, bet pakeliui į išsvajotą Aliaską jos susiduria su savo trūkumais, kompleksais, problemomis… Scena tampa kiekvienos asmeninės kova su savimi vieta. Taip žaidėjos atranda tikruosius savo pavidalus ir net patiria asmenines pergales: išsivaduoja iš varžančių visuomenės normų, atskleidžia ilgai slėptas paslaptis, nugali savo baimes, išmoksta mylėti ne tik save, bet ir šalia esančius kitokius nei jos pačios žmones.

Lengvoje, energingoje komedijoje nevengiama ironijos, nukreiptos ne tik į moterų krepšinį, bet ir į nepatogias, sudėtingas, aktualias mūsų sociumo problemas - seksualinių mažumų poziciją ir lyčių lygybę. „Žalgirės" - tai komedija rimtomis temomis. Lengvai įkandamo siužeto ir visuomenėje atpažįstamų tipažų apsupty, vengtinos temos pateikiamos lengvai, nemoralizuojant ir nedramatizuojant.

Pasiuntė BayRidge 11/05

Komentarai

Norėdamasi komentuoti, turite būti užsiregistravęs ir prisijungęs

prisijungti | registruotis