+
Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
Man jau yra 18 metų
Man dar nėra 18 metų

Užvirė diskusija ar priimtinas seksas su draugais

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Užvirė diskusija ar priimtinas seksas su draugais

Ant, 01/30/2024 - 19:00
Kategorija:
0 komentarų

Ar galima miegoti su draugais? Galbūt tai tik eilinė priemonė praleisti kartu laiką - kaip stalo žaidimai, sportas ar filmo žiūrėjimas. O gal tai nepriimtina ir jokiu būdu negali nutikti? Apie tai diskusijų tinkle „Reddit“ užvirė diskusija tarp gėjų.

„Ar tu myliesi su savo draugais?“, - tiesiai šviesiai paklausė vienas iš tinklo vartotojų. Jis pridūrė, kad jam draugystė ir parneriai intymiems santykiams nėra tas pats, tačiau būtų gerai išgirsti ir kitų nuomonę.

Tema pasirodė pakankamai įdomi nemažai daliai gėjų, kurie suskubo pateikti savo vertinimus.

Vienas jų rašė: „Kai kuriems žmonėms sunku atskirti seksą nuo romantiško prisirišimo. Kai kuriems žmonės ne (...). Draugystės tikslas yra smagiai praleisti laiką kartu, o tai tik dar viena pramoga, kurią galite užsiimti, jei abu esate artimi“.

Kitas pridūrė: „Tai taip pat gali pagilinti ir praturtinti jūsų draugystę. Tačiau tai tinka ne visiems, o vaikinai, kurie jaučia pavydą arba turi pasitikėjimo problemų, turėtų vengti to, kol tai nebus išspręsta“.

Pritariančiųjų, jog seksas tarp draugų įmanomas, buvo ir gerokai daugiau. Štai vienas gėjus rašė: „Daugelis mano draugysčių apima ir seksą. Paprastai su šiais žmonėmis pirmiausia susidurdavau sekso metu, paskui užsimezgė draugystė, bet ne visada taip. Man seksas yra ryšys, bet tas ryšys nebūtinai turi būti romantiškas. Džiaugiuosi šiomis giliomis draugystėmis. Turiu draugų, kuriems nepatinka seksas draugaujant ir aš tai gerbiu“.

Tiesa, nemažai buvo ir tokių, kuriems mintis užsiimti intymiais santykiais su draugais atrodė nepriimtina.

 „Seksualiniai santykiai ir draugystė man yra visiškai skirtingi dalykai. Draugai man yra žmonės, kurie seksualiai netraukia, ir aš negalėčiau mylėtis su draugais, nebent planuočiau užmegzti santykius su kažkuo“, - mintis dėstė „Reddit“ vartotojas.

Kitas buvo dar kategoriškesnis: „Mėgstu užmegzti įvairius ryšius ir turėti atsitiktinių lytinių santykių su vaikinais, bet niekada neužsiimčiau seksu su savo draugais. Nešik, kur valgai“.

„Mano seksualinis / romantiškas gyvenimas ir mano socialinis gyvenimas yra du skirtingi dalykai. Tokiu būdu mažiau komplikacijų“, - konstatavo kitas.