Šiuo metu yra prisijungę 71 svečias ir 4 nariai Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Visuomeninė Lietuvos LGBT svetainė
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė
Sauna

Apklausa

Ar pandemijos metu sekso Jūsų gyvenime:

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 31, komentarų: 0

Renginiai

Žmogaus teisių diena 12/10 - 12/10

Play Music in Winter @ SOHO 12/10 22:00 - 12/11 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

Festivus Party Maker @ SOHO 12/11 22:00 - 12/12 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

Vienoj popsas, kitoj techno Stage1: DJ Gyvatnešis Stage2: Headcancel @ SOHO 12/17 22:00 - 12/18 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

Answer Like Buddy the Elf @ SOHO 12/18 22:00 - 12/19 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

Santa Clubber in the House @ SOHO 12/24 22:00 - 12/25 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

SOHO LIVE - Birutė Dambrauskaitė 12/25 22:00 - 12/26 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

NY • 2022 | Roar Like a Tiger w DJ Gyvatnešis @ SOHO 12/31 22:00 - 01/01 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

Visi renginiai »

ReklamaAtsiuntė Martynas, penktadienį, 2021.09.17 12:26. Perskaityta 165 kartus

Seimo Žmogaus teisių komitetas ir Neįgaliųjų teisių komisija su Prezidentūros atstovais aptarė siūlymą suvienodinti paralimpinių žaidynių prizininkams skiriamas premijas. Prane6ime spaudai rašoma, kad šiuo siūlymu siekiama, kad šių metų Tokijo paralimpinėse žaidynėse tris bronzos medalius iškovoję skirtingą galią turintys Lietuvos sportininkai sulauktų tokių pačių finansinių paskatinimų, kokie skiriami olimpiečiams, o atsakingos institucijos susitartų dėl kriterijų, pagal kuriuos sportininkai bus apdovanojami ateityje.

Robyn Lambird // Nuotr. iš Instagram paskyrosRobyn Lambird // Nuotr. iš Instagram paskyros

„Nors atskirų žaidynių organizavimas žmonėms, turintiems skirtingą galią, nėra laikomas diskriminacija, Konstitucijoje lygiateisiškumo principas yra įtvirtintas tiesiogiai. Dėl šios priežasties būtina dėti visas pastangas siekiant skatinamąsias išmokas sportininkams suvienodinti. Tai svarbu motyvuojant bei įgalinant skirtingą galią turinčius atletus ir toliau garsinti mūsų šalies vardą tarptautiniuose renginiuose“, – teigia T. V. Raskevičius.

Tris bronzos medalius šių metų Tokijo paralimpinėse varžybose iškovojusiems Lietuvos sportininkams skirta premija yra beveik septynis kartus mažesnė už sumą, suteikiamą olimpiniams tos pačios vietos laureatams, nors varžybų mastas ir žiūrimumas skiriasi minimaliai.

Tokiems pokyčiams nepritaria Laisvės partijos atstovė Monika Ošmianskienė. Jos manymu, parolimpinėse žaidynėse dalyvaujantys sportininkai gali dalyvauti ir olimpinėse bei laimėti medalius ten. "Todėl statyti ant vieno laiptelio Olimpiadą ir Paralimpiadą ar bet kurias kitas žaidynes šiandien negalima – tai būtų Olimpiados devalvacija ir neteisinga aukščiausios klasės žaidėjų atžvilgiu", - teigia Seimo narė.

"Antras svarbus momentas yra tai, kad žmonių su negalia žaidynių yra daugiau, ne tik Paralimpiada: tai ir Kurčiųjų žaidynės, ir Specialioji olimpiada, kurioje dalyvauja žmonės su intelekto negalia. Visos šios žaidynės yra skirtingos savo mastu, žinomumu, atrankos sistema, konkurencingumu, organizatoriais ir kt. Todėl statyti jas visas ant to paties laiptelio tik todėl, kad visos jos skirtos dalyvauti žmonėms su negalia, taip pat negalima. Žaidynės turi būti vertinamos pirmiausia iš sporto perspektyvos, atsiribojant nuo fakto, kas jose dalyvauja", - pranešime spaudai sako M. Ošmianskienė.

Spausdintuvas versija spausdinimui | Pasidalinti pasidalinti | Klaida pastebėjote klaidą?

Dalinkimės

Email E. paštu

Dalintis su Facebook Facebook

Dalintis su Twitter Twitter

Dalintis su Myspace MySpace

Dalintis su Frype.lt Frype.lt

Dalintis su Blake.lt Blake.lt

Komentarai

Norėdamasi komentuoti, turite būti užsiregistravęs ir prisijungęs

prisijungti | registruotis