Šiuo metu yra prisijungę 57 svečiai ir 4 nariai Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Visuomeninė Lietuvos LGBT svetainė
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė
Prevencijos Centras

Apklausa

Ar pandemijos metu sekso Jūsų gyvenime:

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 31, komentarų: 0

Renginiai

Žmogaus teisių diena 12/10 - 12/10

Play Music in Winter @ SOHO 12/10 22:00 - 12/11 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

Festivus Party Maker @ SOHO 12/11 22:00 - 12/12 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

Vienoj popsas, kitoj techno Stage1: DJ Gyvatnešis Stage2: Headcancel @ SOHO 12/17 22:00 - 12/18 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

Answer Like Buddy the Elf @ SOHO 12/18 22:00 - 12/19 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

Santa Clubber in the House @ SOHO 12/24 22:00 - 12/25 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

SOHO LIVE - Birutė Dambrauskaitė 12/25 22:00 - 12/26 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

NY • 2022 | Roar Like a Tiger w DJ Gyvatnešis @ SOHO 12/31 22:00 - 01/01 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

Visi renginiai »

ReklamaAutorius Mantvydas Noreika, antradienį, 2021.09.14 22:05. Perskaityta 547 kartus

Internetinių programėlių ir pažinčių portalų atsiradimas iš esmės pakeitė gėjų gyvenimą. Vartotojų profiliuose pateikiama nemažai informacijos, kuri kitomis aplinkybėmis nebūtų pasiekiama. Taip iš esmės mažėja tų, kurie nori išbandyti naujus potyrius, tačiau tai gali padėti suprasti geriau kitą partnerį ir, jei norima, užmegzti tvaresnius santykius.

Pora //  Nuotr. Christian BuehnerPora // Nuotr. Christian Buehner

Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Interneto programėlėse dauguma vartotojų iš anksto nurodo savo mėgstamą ar norimą sekso poziciją. Tai buvo neįmanoma, kai nebuvo interneto ir gėjai pažinčių ieškojo parkuose ar kitose vietose. Aštuntajame dešimtmetyje egzistavo tokie žodžiai kaip „viršuje“ ir „apačioje“, tačiau jie buvo „dominuojančio“ ir „paklusnaus“ sinonimai. Dėl šios priežasties susitikimas „krūmuose“ dažniausiai tapdavo atradimu, o keitimasis vaidmenimis buvo gerokai dažnesnis nei šiais laikais.

Keitimasis vaidmenimis iki šiol yra dažnesnis tarp vyresnių gėjų. Pažinimas savęs ir savo partnerio yra būtinas, norint pasitikėti savimi ir suprasti savo veiksmų pasekmes kitam. Kita vertus čia yra kelios taisyklės, kurių patariame laikytis:

1. Atsikratykite stereotipų. Tegu viskas vyksta spontaniškai. Daug svarbiau jūsų partneriui žinoti ar jūs mėgstate dominuoti ar paklusti. Kažkas turi imtis iniciatyvos - todėl ši informacija padėtų sklandžiai judėti į priekį.

2. Svarbiausia ko nori tu. Pasikeisti vaidmenimis neturėtumėte per prievartą. Net jei to nori tavo partneris, pirmiausia to norėti turi pats.

3. Aktyvams reikia ilgesnio pasirengimo. Būti pasyviu nėra taip lengva kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Pirmiausia reikia tinkamai pasirengti, nes higiena yra labai svarbi. Tiesa, nereikia visko sureikšminti iki negalėjimo. Sekso metu nutinka visko ir nieko čia baisaus nėra. Tiesiog prieš bandant pirmą kartą - tau reikėtų pasiruošti.

4. Atsikratyk mitų. Pasyvams norint tapti aktyvais reikėtų nepasiduoti mitams. Penio dydis, sekso laikas nėra tokie svarbūs, kaip jūs galėjote galvoti. Dažniausiai tai svarbu suaugusiųjų filmuose, bet jie tikrai neatspindi realybės. Svarbiausia kokį santykį su savo partneriu jūs kuriate.

5. Poroje - atviras pokalbis. Jei turite pastovų partnerį - pakalbėkite su juo apie savo poreikius. Jūs kartu galite sukurti kažką unikalaus, jei pasitikite vienas kitu ir žinote kokie jūsų abiejų poreikiai.

6. Padeda žaislai. Aktyvams pakeisti savo vaidmenį gali padėti žaislai suaugusiesiems. Beje, renkantis tokį, nepamirškite, kad pradėti reikia nuo „mažų dydžių“.

7. Neforsuokite. Pasyvams bandant aktyvo rolę svarbu prisiminti, kad jūs niekam neturite įrodyti ką galite. Leiskite savo partneriui atsipalaiduoti. Juk ne naftos gręžinį ketinate gręžti. Pradėkite lėtai ir atsargiai, ir tik, jei jūsų partneris to nori, didinkite tempą.

Spausdintuvas versija spausdinimui | Pasidalinti pasidalinti | Klaida pastebėjote klaidą?

Dalinkimės

Email E. paštu

Dalintis su Facebook Facebook

Dalintis su Twitter Twitter

Dalintis su Myspace MySpace

Dalintis su Frype.lt Frype.lt

Dalintis su Blake.lt Blake.lt

Pranešimas apie klaidą

Jūsų vardas:

Komentaras: