Šiuo metu yra prisijungę 68 svečiai ir 5 nariai Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Orlando šaudynės
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė
LGBT paramos grupė

Apklausa

Dalis progresyvių žmonių po balsavimo dėl partnerystės paliko Lietuvos socialdemokratų partiją. Ar ši partija padarys išvadas?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 40, komentarų: 0

Renginiai

PRIDE mėnuo 06/20 - 06/28

Twink party 06/12 20:00 - 06/13 03:00, Glamour Gay Sauna, Vilnius

Underwear party @ Glamour Gay Sauna 06/18 20:00 - 06/19 03:00, Glamour Gay Sauna, Vilnius

Gay Naked party @ Glamour Gay Sauna 06/19 20:00 - 06/20 03:00, Glamour Gay Sauna, Vilnius

Visi renginiai »

ReklamaAtsiuntė Martynas, penktadienį, 2021.04.16 19:48. Perskaityta 268 kartus

Dienos šviesą išvydo pirmasis lietuviškas NFT technologijos pagrindu sukurtas meno kūrinys „Neapykantos debesis“. Pagrindinė šio kūrinio mintis – surinkti ir į vieną vietą sudėti LGBT bendruomenei skirtas neapykantos žinutės, o kūrinį pardavus aukcione, gautus pinigus paaukoti LGBT teises remiančioms organizacijoms, praneša 15min.

Menas // Autr. Anna KolosyukMenas // Autr. Anna Kolosyuk

„Manau, kad didžioji visuomenės dalis, tarp jų ir aš, nesupranta, ką reiškia būti atviru LGBT žmogumi Lietuvoje, – sako Erikas Mališauskas. – Mane šokiravo asmeninės žinutės, kuriomis tapęs Seimo nariu pradėjo dalintis Tomas Vytautas Raskevičius. Sunku patikėti, kad kažkas gali jausti tokią pagiežą žmogui vien dėl jo orientacijos. Aš trokštu gyventi laimingoje visuomenėje, tačiau neabejoju, kad homofobija yra viena iš kliūčių, kurios neįveikę nebūsime laimingi. Vis dėlto esu pozityvus ir tikiu, kad kaip ir visi debesys, šis debesis anksčiau ar vėliau išsisklaidys, o apie skleidžiamą neapykantą dėl orientacijos primins tik šis kūrinys.“

Paskelbęs apie idėją surinkti šiam kūriniui kuo daugiau autentiškų neapykantos žinučių, menininkas teigia jų gavęs bent keletą šimtų. Į kūrinį iš viso nugulė 131 žinutė. „Be abejo, skaitant tas žinutes minčių buvo įvairių. Mąsčiau, kaip prie to priprasti žinutes gaunančiam, taip pat daug galvojau, ką jaučia rašantysis ir iš ko tai kyla. Turbūt, geriausias žodis apibūdinantis jausmą skaitant visas tas žinutes – liūdna“, – sako autorius.

Pagrindinė ir šiek tiek ironiška šio kūrinio mintis yra ta, jog kiekvienas, siuntęs neapykantos žinutes LGBT žmonėms, pats bus prisidėjęs prie LGBT gerovės, nes būtent dėka jų buvo sukurtas ir parduodamas šis kūrinys. Todėl aukcione pardavus „Neapykantos debesį“, surinkti pinigai atiteks VšĮ „Jaunimo linija“, platformai „Išgirsti“ ir Nacionalinei LGBT teisių organizacijai LGL.

Daugiau 15min.

Spausdintuvas versija spausdinimui | Pasidalinti pasidalinti | Klaida pastebėjote klaidą?

Dalinkimės

Email E. paštu

Dalintis su Facebook Facebook

Dalintis su Twitter Twitter

Dalintis su Myspace MySpace

Dalintis su Frype.lt Frype.lt

Dalintis su Blake.lt Blake.lt

Pranešimas apie klaidą

Jūsų vardas:

Komentaras: